Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jabadabadu bëhet edhe me videoklip People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jabadabadu bëhet edhe me videoklip People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jabadabadu bëhet edhe me videoklip

2 posters

Shko poshtë

Jabadabadu bëhet edhe me videoklip Empty Jabadabadu bëhet edhe me videoklip

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 29 Nov 2011 - 14:10

Mc Kresha dhe Rozana Radi kanë finalizuar bashkëpunimin e tyre edhe me videoklipin e realizuar në Prishtinë.Këngëtarja Rozana Radi dhe reperi Mc Kresha, të cilët tashmë janë edhe partnerë dhe kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, së shpejti pritet te promovojnë videoklipin e radhës të këngës “Jabadabadu”, të cilën e kanë kënduar tek “Kënga Magjike”.Ky videoklip pritet ta ketë premierën pas kthimit të Rozanës nga një mori koncertesh në Itali, ka thënë këngëtarja në profilin e saj në Facebook, transmeton Editorial.Fansat kanë paguar 25 euro për të parë një koncert të Mc Kreshës në diskon Duplex në Prishtinë. Duke arritur këtë shifër, Mc Kresha bëhet këngëtari i parë shqiptar i cili ka arritur të shesë në një shifër kaq të lartë biletat e koncertit.
Asnjë nga këngëtarët shqiptar e madje as nga ata të huaj, të cilët kanë dhënë koncerte në Shqipëri, nuk kanë mundur të kapin këto shifra. Së fundmi, sidomos pas publikimit të albumit “Për inat t’njoni tjetrit”, Mc Kresha bashkë me Lyrical Son janë shndërruar në reperët më të preferuar të momentit. Këtë e tregojnë edhe agjendat e koncerteve të tyre, që janë të mbushura me koncerte brenda dhe jashtë kufijve të Shqipërisë e Kosovës.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jabadabadu bëhet edhe me videoklip Empty Re: Jabadabadu bëhet edhe me videoklip

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 6:22

dihen me te mencurit duket qe nga titulli nje kenge dhe jo me teksti.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi