Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

+3
Arabela
Maksi
Aяtємιѕα
7 posters

Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 29 Nov 2011 - 14:12

Pasi e akuzuan se “laget” nga pakujdesia nëpër koncertet e saja si dhe vishet me të njëjtën veshje në shumë mbrëmje muzikore, Nora ka vendosur që t’ua kthejë me të mirë këtë reklamë që ia bënin fansat e saj.Të mahnitur nga trupi i Norës, fansat kanë vendosur të fotografojnë këngëtaren nga afër, duke dashur të tregojnë që këngëtarja ka një fizik të paparë si dhe një palë të pasme që do i dëshironte secila femër.
Performanca e saj është gjithmonë atraktive, e angazhuar gjithmonë me koncerte si dhe shumë aktive me projektet muzikore, të cilat kohëve të fundit janë më shumë duete, transmeton portali maqedonas, EditorialNora është larguar pak nga kompeticionet muzikore të cilat nuk i shkojnë për dore, por nuk është larguar nga muzika duke lancuar projekte të shumta. Norën së shpejti do e shohim me këngë të reja nëpër programet festive, kurse deri atëherë ju lëmë të shijoni të pasmet e saja shumë seki.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga Maksi Tue 29 Nov 2011 - 20:53

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit 3722885516 Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit 3722885516
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga Arabela Tue 29 Nov 2011 - 21:03

amon verini per çunat teme me vete keto gjera se na e cpifet fare,,,,,me falni e por esh absurde ti interesoj njeriu per prapanicen e nores apo kujtdo tjeter,,,,Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit 668312 Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit 668312
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga T_o_n_i Wed 30 Nov 2011 - 8:13

se mos ka vetem keto kjo [QeSh]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga Shkembi Wed 30 Nov 2011 - 8:27

pse ja paske pa te tjerat plako Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga T_o_n_i Wed 30 Nov 2011 - 8:28

ehhh me ka rastis edhe mua se sjam sardel si puna e yte
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga Shkembi Wed 30 Nov 2011 - 8:33

une jam shkemb e ''guralec'' ti je ton e sardele,po sesht nevoja me tregu kush ka pa me shume,secili i di vet pervojat,po une i kam me te prekur tono

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga T_o_n_i Wed 30 Nov 2011 - 8:34

kujdes temen eee se spo nis te shpalos edhe un librin KURBAN si xhaxhi edi [QeSh]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga exploreri Wed 30 Nov 2011 - 8:40

Ore mire vitrinen,po guzhinen a e ka ne gjendje pune Nora...? Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit 398758
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 6:22

se cfare nxjerrni dhe ju nje zot e di,po na e shpifet me keta lloj temash.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit Empty Re: Të pasmet e këndshme të Nora Istrefit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi