Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’

Shko poshtë

Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ Empty Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’

Mesazh nga WebMaster prej Thu 25 Jul 2013 - 7:20


Nuk është se është ndonjë këngëtare shumë e gjatë, por gjithmonë lakohet për sensualitetin e saj, dhe format e mira sidomos kur shikon një foto të saj të cilën sigurisht që e ka treguar me dashje edhe të pasmen e saj.Këngëtarja Adelina Berisha pak ditë më parë ka qenë e ftuar në Kerçovë ku ka kënduar për shumë të rinj atje ku shpesh është e ftuar, dhe sipas kësaj fotoje të gjithë djemtë e kanë pasur mendjen jo se cfarë po këndon Adelina, por tek të pasmet e saj seksi, ku falë edhe kësaj pjesë seksi, ajo ka ftesa në këtë verë nga organizatorë që mendojnë që në koncertet e tyre të ketë edhe meshkuj.Adelina edhe pak ditë dhe xhiron një video të re, të një këngë shumë ritmike të punuar nga Don Arbas.


Edituar për herë të fundit nga Menefregiste në Wed 31 Jul 2013 - 8:18, edituar 2 herë gjithsej
Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ 30l12rc Pytje & Përgjigje Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ Empty Re: Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’

Mesazh nga WebMaster prej Thu 25 Jul 2013 - 7:22

Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ Adelinaberisha1
Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ 30l12rc Pytje & Përgjigje Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ Empty Re: Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’

Mesazh nga Anakonda prej Fri 26 Jul 2013 - 4:10

sja thot x kercim mir qe ka trup

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’ Empty Re: Publiku harron Adelinën, ‘i shikon të pasmet’

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi