Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
4 vjet burg për mjekun e Michael Jackson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
4 vjet burg për mjekun e Michael Jackson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 vjet burg për mjekun e Michael Jackson

2 posters

Shko poshtë

4 vjet burg për mjekun e Michael Jackson Empty 4 vjet burg për mjekun e Michael Jackson

Mesazh nga Emona Wed 30 Nov 2011 - 1:18

Conrad Murray u dënua me 4 vjet burgim pasi u shpall për akuzën e vrasjes së pavullnetshme të shkaktuar nga pakujdesia.

Pavarësisht kërkesës së avokatit të tij për mos dënim me burg, pasi vetëm persekutimi i tij nga të gjithë pas kësaj ngjarje do të ishte i mjaftueshëm për të, gjykata arriti në përfundimin e saj se ai duhej të kryente dënim me burg për vrasjen e yllit të popit botëror..4 vjet burg për mjekun e Michael Jackson Murray-jackson1
Gjithashtu, prokuroria kërkoi që doktori i tij të dëmshpërblejë fëmijët e Jacksonit për humbjen që u shkaktoi atyre.

Ky vendim i jep fund njërës prej çështjeve më të debatueshme në Amerikë, duke qetësuar në këtë mënyrë edhe fansat e Mbretit të popit mbarë botës.

Por sipas mediave amerikane, Murray mund të vuajë vetëm 2 vite burgim për shkak të mbipopullimit të burgjeve në Amerikë dhe se ai ka humbur liçensën dhe të drejtën për të ushtruar profesionin e tij si mjek.

Michael Jackson vdiq më 25 qershor të 2009-ës në shtëpinë e tij në Los Angeles, pas konsumimit të një sasie të tepruar qetësuesish, kryesisht propofol. (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

4 vjet burg për mjekun e Michael Jackson Empty Re: 4 vjet burg për mjekun e Michael Jackson

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:56

i shkreti haram i qofshin ato lek qe paska marre pasi prap se prap burgun e rrezikon
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi