Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

+2
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
6 posters

Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 30 Nov 2011 - 13:06

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Mashkulli%20ne%20internetDy sociologë, pas një studimi të gjatë, kanë publikuar rezultatet e studimit të tyre, në formë të librit me titull “A Billion Wicked Thoughts” (“Një miliard mendimesh të këqija”), ku flitet për sjelljen seksuale.

Sociologët Ogi Ogas dhe Sai Gaddam kanë analizuar një miliard klikime në “Google”, në lidhje me përmbajtjet seksuale dhe kanë botuar librin e lartpërmendur, ku kanë klasifikuar dëshirat e meshkujve.

Sipas studimit të tyre, femrat thatanike, si Twiggy, përfundimisht kanë dalë jashtë mode dhe meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota.

Të rinjtë në të 20-tat e tyre gjithnjë e më shumë klikojnë në femrat më të vjetra, të moshës 40, 50, bile edhe 60 vjeçare.

Para dhjetë vitesh ‘tifozet’ (cheargirls) ishin hit absolut, kurse vendin e tyre tani e kanë zënë transeksualët, të cilët gjatë viteve të fundit janë më të popullarizuarit në mesin e meshkujve.

Është shënuar një rritje e madhe, e pabesueshme, e adhuruesve të shputave të femrave, prandaj ueb sajtet me taka dhe çorapë najloni, në formë të fetishit, janë ndër më të vizituarat në botë.

Studimi i dy sociologëve rreth sjelljes seksuale, është studimi më voluminoz, që nga studimi i biologut amerikan Alfred Kinsey, i cili viteve 1950 kishte studiuar 18.000 meshkuj e femra.Webmagazina
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Re: Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 30 Nov 2011 - 13:14

Vallaj bilaj Une per vete sjam ketu i here Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Re: Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga EMI Wed 30 Nov 2011 - 13:15

ooo po pse ato, qe jane me pak te plota si preferojne thua...??? apo i kane per te lepi gishtat ne fund mbas bukes.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Re: Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 2 Dec 2011 - 5:08

...epo shyqyr...se vallai tu lepi kocka gjithe jetes nuk rrihet...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Re: Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga Emona Fri 2 Dec 2011 - 5:38

Shyqyr ,sdo na ngelin beqer mo vajzat e plota. 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Re: Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 4:46

aaahaaaaahah pallavra studime koti lol se thatickat i dun ma shum
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota Empty Re: Meshkujt e të sotmes preferojnë femrat më të plota

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi