Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shet si prostitutë bashkëjetuesen, prangoset People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shet si prostitutë bashkëjetuesen, prangoset People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shet si prostitutë bashkëjetuesen, prangoset

Shko poshtë

Shet si prostitutë bashkëjetuesen, prangoset Empty Shet si prostitutë bashkëjetuesen, prangoset

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 13:12

Shet si prostitutë bashkëjetuesen, prangoset ProstDurrës, 1 dhjetor 2011, NOA- Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së qytetit të Durrësit nën akuzën për shfrytëzim prostitucioni.

Burime zyrtare nga policia e Durrësit thanë për agjencinë e lajmeve NOA.al se, të ndaluarit janë 47 vjeçari Ilmi Hoxhaj banues në Durrës i cili akuzohet për veprën penale të shfrytëzimit të prostitucionit dhe 35 vjeçarja me iniciale S.Y., banuese në Durrës, e akuzuar për veprën penale të ushtrimit të prostitucionit.

Mësohet se shkak për këtë prangosje ka qenë një kallëzim në Policinë e Durrësit nga shtetasja S.Y., e cila deklaron se personi me të cilin bashkëjeton që prej një viti, Ilmi Hoxhaj, e ka shfrytëzuar për qëllime prostitucioni në qytetet e Fierit dhe Durrësit, kundrejt shumave që varionin nga 2000-5000 lekë të rinj.

Siç informonin agjencia e lajmeve NOA.al, 35 vjeçarja i siguronte vetë klientët dhe shumat e përfituara ia dorëzonte në shtëpi bashkëjetuesit Ilmi Hoxhaj.

Lidhur me këtë rast Prokuroria e Durrësit po vijon hetimet për të sqaruar rrethanat e plota të veprimtarisë.

a.y/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi