Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit

2 posters

Shko poshtë

Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  Empty Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit

Mesazh nga Durrsaku Fri 2 Dec 2011 - 5:59

Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  31217_31VLORË-Policia e Vlorës ka mundur sot të parandalojë një ngjarje kriminale në qytetin bregdetar, kur një 23 vjeçar, në shenjë hakmarrje ndaj njërit prej punonjësve të Policisë së Qarkullimit Rrugor, ka tentuar t'i vërë flakën banesës së efektivit të Policisë, por falë ndërhyrjes së uniformave blu, ai nuk mundi ta realizonte hakmarrjen.

Burime zyrtare të Policisë lokale bënë të ditur të premten se, 23 vjeçari Adriano Lumaj u arrestua teksa tentonte t’i vinte zjarrin banesës së efektivit të Qarkullimit Rrugor në qytetin e Vlorës, në shenjë hakmarrje ndaj këtij të fundit.
Sipas Policisë, për të realizuar hakmarrjen e tij, Lumaj kishte spërkatur më parë me lëndë djegëse banesën e efektivit të Policisë, me iniciale E.M, veprim i cili mësohet të ketë marrë shkas nga ngjarja e një dite më parë, kur një i afërm i Lumajt, i riu Marjus Veli ka goditur dhe fyer për shkak të detyrës punonjësin e Policisë së Qarkullimit Rrugor E. M, sepse ai i kishte bllokuar pak kohë më parë, një motorr.

(d.b/BalkanWeb)






02 Dhjetor 2011 - 17:52
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  Empty Re: Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit

Mesazh nga Arabela Fri 2 Dec 2011 - 6:13

moshe e rrezikshme kjo,,,Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  3189159776 Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  1388203807 Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  1388203807 Vlorë, prangoset 23-vjecari, tentoi djegjen e banesës së policit  1388203807 :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi