Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

+3
WebMaster
Free spirit
Eriku
7 posters

Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga Eriku Fri 2 Dec 2011 - 7:16

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj 379813_10150451079672094_83482402093_8924120_1047473833_n
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Re: Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga Free spirit Fri 2 Dec 2011 - 7:18

grupi B eshte me i fort per mendimin tim por edhe C nuk ngelet pas
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Re: Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Dec 2011 - 8:45

Grupi C celebrate005
Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Re: Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga Vizitor Fri 2 Dec 2011 - 8:48

grupi B
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Re: Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga Next Fri 2 Dec 2011 - 8:52

supriza do te ket ne grupin B shum i veshtir
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Re: Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga Shkembi Fri 2 Dec 2011 - 11:37

grupi B por dhe C sngelet pas

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Re: Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 5:55

Grupi B,pasi Gjermania eshte nje skuader shume e forte dhe veshtire per tu mundur.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Re: Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga LaDescarada Thu 23 Feb 2012 - 3:30

B sipas mendimit tim
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj Empty Re: Kush eshte grupi me i fort per mendimi tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi