Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte kulmi i...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush eshte kulmi i...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush eshte kulmi i...!

+33
Leo_uk
Yll Qielli
Arabela
ALKION
dajti modh
Golden
leta
CuN@BosS/
bobi 10
Shqiperia
Prada
Elsika
albushi
Darius
Ariel
Hera
Poeti Dhimbjes
qershicka
zafina
Gjakushi
embelsira
princesha
suela
Vellai
Bukuria shpirterore
Gjakush Tana
Shaban Cakolli
Lot i derdhur
Naki
Aristogata
WebMaster
xhoel
rifati
37 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Kush është kulmi i ...?

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Feb 2009 - 5:28

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Feb 2009 - 5:29

Kulmi i besimit??
Te besosh se mamaja eshte e virgjer!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Feb 2009 - 5:30

Kulmi i xhelozise?
Te ndahesh nga gruaja se ta marresh vesh qe ajo eshte e dashuruar me ty!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga rifati Mon 16 Feb 2009 - 6:58

kulmi i shoqerise kur mer vesh se se shoju i ngush t i jetes ju tradhto m te dashuren
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Feb 2009 - 12:20

Kulmi i hidherimit kur ti i flet !

dhe nuk te pergjigjet !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Feb 2009 - 12:21

Kulmi i shpresës se ti pret pranverë !

Dhe bora mbulon çdo gje!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga xhoel Wed 18 Feb 2009 - 12:23

kulmi i shikimit
ne nje llome me eresire tek bytha e zezakut
nga vrima e celsit
te shikosh kokren e ullirit juhjjjjj
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Feb 2009 - 12:25

Kulmi i presionit !

Ti frysh nga pas dashit e ti plasin brirët !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga xhoel Wed 18 Feb 2009 - 12:27

kulmi i durimit
te besh zjarin ne kat te pare
e tenxheren me fasule ne kat te peste
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Feb 2009 - 12:29

Kulmi i kënaqësisë nga oreksi për të ngrënë !

Të vjellish dhe zorrët nga barku!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga xhoel Wed 18 Feb 2009 - 12:40

kulmi i urrejtjes
nga urejtja qe ke per tjetrin
te vrasesh veten
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Feb 2009 - 12:41

Kulmi i dashurisë

Tia kafshosh veshin e tia këpusish!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga xhoel Wed 18 Feb 2009 - 12:43

kulmi i pertacit
ta bej shuren ne brek se perton me shkuar ne banje
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Feb 2009 - 12:45

Kulmi i të shpejtit !

Duke vrapuar të thyjë hundën!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Feb 2009 - 12:46

kulmi i sinqeritetit sepse disa njerez nuk e kan po do vi dita edhe do te dali
Kush eshte kulmi i...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Feb 2009 - 12:54

kulmi i rrebelimit

duke e shternguar per fyti tia sherosh bajamet !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Feb 2009 - 12:55

kulmi i jetes kur te vdes njeri i joti ne duar 5466
Kush eshte kulmi i...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Wed 18 Feb 2009 - 12:57

Kulmi i shëmtisë !

Kur flet pa kontrollë !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga xhoel Wed 18 Feb 2009 - 13:13

kulmi i zgjuarsise
kur ti konkretisht je budalla
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Feb 2009 - 13:04

:gezim: kulmi i jetes te jesh ne kete ore ne pune hahahaha :gezim:
Kush eshte kulmi i...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Feb 2009 - 13:08

kulmi i hidherimit

te degjosh pikellimin e tjetrit e mos mundsh ti ndihmosh!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga xhoel Fri 20 Feb 2009 - 13:17

kulmi i dashurise
kur vret te dashuren nga dashuria e tepert
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Feb 2009 - 13:24

Kulmi i gezimit

Kur arrin te hapish deren e shtepise , dhe del per dritarje !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Aristogata Thu 12 Mar 2009 - 8:12

E dini kush eshte kulmi per mbretin e xhuxhve?
ta therrasin lartesia juaj :lol!:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Naki Thu 12 Mar 2009 - 8:13

juhjjjjj tek une nuk paskan kete rast 206 juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Thu 12 Mar 2009 - 8:14

:gezim: kulmi i kulmeve kur plakat duan burra te tjer sepse nuk ju del ai qe kan :gezim:
Kush eshte kulmi i...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Naki Thu 12 Mar 2009 - 8:15

sa me fat jam qe jam 52 vjeqar juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Thu 12 Mar 2009 - 8:16

:gezim: edhe 152
Kush eshte kulmi i...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Aristogata Thu 12 Mar 2009 - 8:16

E dini kush eshte kulmi per nje berber?
Te humbasi trenin per nje fije floku
:lol!:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga rifati Thu 12 Mar 2009 - 9:17

kulmi kur njeriu qee beso sote te bejet armik
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Mar 2009 - 9:35

Kulmi i perkushtimit dhe shkrimit të një vepre


Kur autorin e dhunon personazhi i vepres
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga rifati Thu 12 Mar 2009 - 10:14

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shqiperi moj shqiperiiiiii


kush te ka qit me kry ne hiiiii

ti ke qen nje zoje e rand
burrat e dheut te kan thirr nan
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Mar 2009 - 10:18

Moj Kosovë oj dada jonë
pa ushtri e pa ballonë

Flamur kalter me gjashtë yje
le te valojë shqipja në pyje!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Mon 16 Mar 2009 - 5:33

KULMI I KULMEVE DISA NJEREZ QE BOHEN XHELOZ PER NJE PERSON QE SE KAN PAR KURR NGA AFER
Kush eshte kulmi i...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Mar 2009 - 5:39

Kulmi i kulmeve kur të noton nje injorant pa e ditur se dikush eshte promovuar ne institucione!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Mon 16 Mar 2009 - 5:46

KULMI I KULMEVE ESHT QE NJEREZIT TE SHPREHIN ATE QE DUAN
Kush eshte kulmi i...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 16 Mar 2009 - 6:10

kulmi esht kur te thot te dua e pastaj e kupton se esht tadhur me ty
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga rifati Mon 16 Mar 2009 - 6:48

kulmi esht e i kulmit kur njerzit kujtojne se jane padron te mendjes tate e ne te vertet genjehen
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga WebMaster Fri 27 Mar 2009 - 13:45

KULMI I KULMEVE KUR NJEREZIT KERKOIN PER TE BER SEXS NE MSN HAHAHAHAHAHA :gezim:
Kush eshte kulmi i...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kush eshte kulmi i...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Kush eshte kulmi i...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 28 Mar 2009 - 1:01

KULMI I KULMEVE;KUR NJERIU LAKMON ATË QË NUK MUND TË E KAPËRDIJ
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush eshte kulmi i...! Empty Re: Kush eshte kulmi i...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi