Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Art fotografishë në bulëzat e ujit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Art fotografishë në bulëzat e ujit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art fotografishë në bulëzat e ujit

2 posters

Shko poshtë

Art fotografishë në bulëzat e ujit Empty Art fotografishë në bulëzat e ujit

Mesazh nga Emona Sat 3 Dec 2011 - 1:57

Art fotografishë në bulëzat e ujit Foto-300x175

Fotografi Amator, Heinz Maier, është duke bërë një spërkatje të paparë me artin fotografisë, i cili arrin të fotografojë format të mrekullueshme dhe të paimagjinueshme të ujit gjatë rënies, njofton Starti.

Ai përdor një shpejtësi të lartë të fotografisë për të kapur pikat e ujit në momentin goditur sipërfaqen e ujit. Një kompani operatore fotografish nga Stuttgarti, ka mese një që marrë fotografi amatori, dhe ndjek hobin e tij të ri në mbrëmjeve.

Por tashmë, puna e mrekullueshme e Heinz, është duke formuar bum nëpër internete, ku brenda më pak se një muaji fotot e tij janë klikuar 600.000 herë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Art fotografishë në bulëzat e ujit Empty Re: Art fotografishë në bulëzat e ujit

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 18:26

ME TE VERTETE NJE ART NE VETE.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi