Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Telefoni që i reziston ujit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Telefoni që i reziston ujit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telefoni që i reziston ujit

Shko poshtë

Telefoni që i reziston ujit Empty Telefoni që i reziston ujit

Mesazh nga An0nim Tue 30 Jul 2013 - 0:45

Ashtu sic kishte premtuar, Samsung hodhi në treg modelin e ri të Galaxy S4, të cilin e pagëzoi si “telefoni i aventurave”. 
Telefoni që i reziston ujit S4-active
“Galaxy S4 Active” thuhet në njoftimin e kompanisë, është rezistenc ndaj ujit, pluhurave madje edhe ndaj goditjeve të forta. Modeli është projektuar për shumë prindër që dëshirojnë t’ua lënë në dorë fëmijëve të tyre telefonin duke mos patur merak që aparati do të prishet.

Telefoni mund të qendrojë deri në 30 minuta nën ujë pa e gjetur gjë, ndërsa mund të shkrepen edhe foto apo video me kamerën e tij, gjithashtu rezistence ndaj ujit.

Sa për sistemin, S4 Active ka të njëjtat parametra si S4, por me ndryshimin e vetëm se ofrohet vetëm në versionin 16 gb për memorien e brendshme të tij.

Samsung njoftoi daljen e këtij modeli të S4 që në muajin maj, pak ditë pasi kishte hedhur në treg S4 standard, ndërsa që nga fillimi i korrikut, “Active” ka mbërritur në Europë dhe cmimi i tij është 555 euro.
/TopChannel
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi