Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Courtney Love ndihmon Lohan për t’u çintoksikuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Courtney Love ndihmon Lohan për t’u çintoksikuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Courtney Love ndihmon Lohan për t’u çintoksikuar

2 posters

Shko poshtë

Courtney Love ndihmon Lohan për t’u çintoksikuar Empty Courtney Love ndihmon Lohan për t’u çintoksikuar

Mesazh nga Emona Sat 3 Dec 2011 - 2:12

Courtney Love ndihmon Lohan për t’u çintoksikuar Lohan_2

Vejusha e këngëtarit Kurt Cobain është shprehur për revistën ‘Details’ se dëshiron të ndihmojë aktoren Lindsay Lohan.

Courtney Love ka thënë “Kujdesem për Lohan se askush tjetër nuk e bën. Në krahasim me mua ajo i ka punët më keq, pasi në kohën time nuk kishte portale thashethemesh si TMZ që të të nxinin jetën më shumë!”.

Courtney prej vitesh ka vuajtur nga abuzimi me drogë dhe alkool, por vitet e fundit thuhet se ajo është çintoksikuar, rehabilituar plotësisht. A do e pranonte Lohan ndihmën e saj? /zhurnal-ks/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Courtney Love ndihmon Lohan për t’u çintoksikuar Empty Re: Courtney Love ndihmon Lohan për t’u çintoksikuar

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:50

te pakten ka ende njerez te mire qe ekzistojn ne kete bot te ndyre...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi