Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Courtney Love largohet nga skena pasi sheh fotografinë e Cobain People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Courtney Love largohet nga skena pasi sheh fotografinë e Cobain People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Courtney Love largohet nga skena pasi sheh fotografinë e Cobain

2 posters

Shko poshtë

Courtney Love largohet nga skena pasi sheh fotografinë e Cobain Empty Courtney Love largohet nga skena pasi sheh fotografinë e Cobain

Mesazh nga Emona Thu 17 Nov 2011 - 4:49

Courtney Love largohet nga skena pasi sheh fotografinë e Cobain Courtney-love21321532146_thumb_baza2237_150

Mediat zbulojnë një tjetër skandal të këngëtares Courtney Love, ish gruas së Kurt Cobain.
Përpara një jave ajo ka marrë pjesë në një koncert të organizuar në Brazil. Teksa ka qenë duke kënduar ajo ka parë që në audiencë një fan ka ngritur fotografinë e Kurt Cobain. Si ka parë fotografinë, ka ndaluar së kënduari dhe i është drejtuar atij duke i thënë:

“Nuk kam nevojë të shikoj një fotografi të Kurt-it dhe do kërkojë të të nxjerrin jashtë nëse vazhdon ta ngresh lartë fotografinë e tij. Unë nuk jam Kurt. Më duhet të jetoj çdo ditë me budalliqet e tij dhe hijen e tij. Të nxjerrësh fotografinë e tij është budallik dhe arrogante; dhe do të nxjerr me shkelma jashtë në qoftë se e bën edhe njëherë!” ka thënë, e cila ka vazhduar duke shfryrë inatin e saj. “Nuk ishe ti i martuar me Kobain, unë isha. Nuk ishe ti ai që u përjashtua nga banda si Dave, por ishte ai që e bëri. Kështu që këtu shiko Foo Fighters (grupi i saj), përndryshe pirdhu!”

Por as kjo nuk ka mjaftuar për t’ia shfryrë inatin, prandaj ajo i ka drejtuar një gjest mjaft vulgar fansit dhe ka thënë “Shumë mirë! Tani ne po ikim.”
Grupi është larguar me të vërtetë nga skena dhe është kthyer vetëm pasi fansat anë filluar të brohorasin dhe kërkojnë kthimin e tyre duke thënë “Foo Fighters janë pederastë”. Atëherë ajo është rikthyer në skenë.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Courtney Love largohet nga skena pasi sheh fotografinë e Cobain Empty Re: Courtney Love largohet nga skena pasi sheh fotografinë e Cobain

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:42

ia paskan ber suprize(edhe pse qenka e pakendshme)
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi