Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rovena Stefa e kënaqur me fitimet  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rovena Stefa e kënaqur me fitimet  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rovena Stefa e kënaqur me fitimet

2 posters

Shko poshtë

Rovena Stefa e kënaqur me fitimet  Empty Rovena Stefa e kënaqur me fitimet

Mesazh nga Binni Sat 3 Dec 2011 - 20:49

Këngëtarja Rovena Stefa ka treguar se është e kënaqur me fitimet e saj nga muzika. Gjatë këtij viti ajo pushtoi një pjesë të madhe të shteteve të botës me koncerte të njëpasnjëshme nga të cilat edhe ka fituar mjaftë.
Ajo tani është duke realizuar turneun e saj në Danimarkë dhe Suedi bashkë me disa kolegë të saj. Ndërsa për fundvit thotë se ka përgatitur befasi në dukjen e saj pikërisht për programet e Vitit të Ri.“Sa i përket fitimeve që më sjellë kënga, jam e kënaqur por edhe punoj shumë dhe shpresoj që këtë sukses ta kem edhe më tej. Ndërsa për festat e fundvitit jam duke punuar në mënyrë që publiku të më pëlqejë”, ka thënë ajo për Zëri.
Edhe pse ajo nuk preferon të flasë shumë për jetën private, shpreson që djaloshi i ëndrrave të saj ta përkrahë në karrierë.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa e kënaqur me fitimet  Empty Re: Rovena Stefa e kënaqur me fitimet

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Dec 2011 - 4:24

Kohet e fundit ka nxjerre kenge te mira si:Kanagjegji,edhe ne bashkepunim me Gold-ag,Degjo Rovin,te bukura me duken.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi