Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

+5
EMI
Єямєℓiиdå
CuN@BosS/
WebMaster
Aяtємιѕα
9 posters

Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 13 Nov 2011 - 10:21

Ushqehem siç mendoj se është më mirë, preferoj shumë gjëra të shëndetshme për trupin tim, bëj palestër dhe mundohem të mbaj trupin në formë”, kështu ka thënë në një intervistë dhënë në televizionin Alsat-M, këngëtarja e njohur Rovena Stefa, e cila ishte atje për të promovuar këngën dhe klipin e saj më të ri, të titulluar “Kanagjegji”.Rovena gjithashtu ka treguar se për momentin me motrat e saja jeton në Prishtinë, ku kanë marrë me qira një apartament atje dhe po punojnë në fushën e muzikës, Rovena dhe Irva si këngëtare, kurse Elisa luan rolin e menaxheres së motrave.E pyetur se nëse e motra e saj Irva e ka më të lehtë realizimin e karrierës muzikore në krahasim me kohën kur ajo ka filluar, Rovena ka thënë se tani Irva e ka shumë më të lehtë për shkak se ajo dhe Elisa kanë krijuar rrugën në muzikë dhe së bashku me miqtë e tyre do e ndihmojnë Irvën për të krijuar një karrierë të bukur artistike, pasi Rovena kur kishte filluar karrierën e kishte pasur pak më të vështirë.
Këngëtarja e njohur Stefa gjithashtu ka treguar dhe për këngën e saj më të re, të realizuar edhe me klip “Kanagjegji”, që është një këngë me tipare të vjetra shqiptare, ku ka dashur të përshkruajë një lidhje dashurie mes një vajze nga Shqipëria dhe një djali nga Kosova.
Kjo këngë është pëlqyer shumë nga fansat e saj, kurse Rovena mban veshur një kostum tepër special që është realizuar për të, ndërsa klipi është xhiruar në Krujë, tek Kalaja e Skënderbeut.
Mes të tjerave, Rovena është pyetur edhe për jetën e saj private, ku ajo ka ngurruar të flasë më shumë, por vetëm ka thënë se burrin e do gjeneral që ta komandojë atë, ashtu siç e ka dhe një këngë me titull “Gjenerali”. Rovena së fundi ishte pjesë e spektaklit “Zhurma Show” ku së bashku me Irvën rrëmbyen tri çmime./panorama/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Nov 2011 - 10:32

Hahaha ec te gjen lali jot nje gay ty hahahaha ncncnc sa injorante dynjoja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 13 Nov 2011 - 10:36

Ku ka burr me e komandu ate ajo tmyt ndrru Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 13 Nov 2011 - 11:34

Prit gomar se del bar..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga EMI Sun 13 Nov 2011 - 22:55

Cun Boss shkruajti:Ku ka burr me e komandu ate ajo tmyt ndrru Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë 426788
o Boso degjo Rovin degjo Rovin ti......hahhah o zot ma femer kot si kjo sme kan pa syte.... Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë 426788 Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë 426788 Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 14 Nov 2011 - 0:43

Si po ven kjo dynja e rreme mor aman. Gjitha femrat luftojne te gjene burra qe ti kene nen kontrollin e vet, kjo e thot hapur qe e deshiron t'a veje burri nen kontroll! Po ku ka bir none qe mundet me vene kontroll ne koka te tilla?! Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë 426788
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga Katniss Mon 14 Nov 2011 - 0:48

Femer e gjithkujt, rralle here behet femer e dikujt!
Nejse, ka te drejte ta shprehe deshiren vajza, ndoshta po i vjen ndonje shkuesi ... (tongueout)
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga Emona Mon 14 Nov 2011 - 0:51

hehehe ..Ty Me te Komandu a?!!


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 17:47

Kjo qenka kokrra e debiles se paska shoqen.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë Empty Re: Rovena Stefa: Dua një burrë që të më komandojë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi