Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat

2 posters

Shko poshtë

Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat Empty Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat

Mesazh nga Durrsaku Tue 6 Dec 2011 - 6:29

Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat 49143MILOT - Një bari ka mbetur i bllokuar poshtë një ure, bashkë me bagëtitë e tij, në lumin Mat në fshatin Gajush të Milotit.

Korrespondenti i NEWS24, Pjeter Gjini raporton se kanë qenë banorët e fshatit Gajush ata që kanë lajmëruar policinë, pasi kanë dëgjuar thirrjet për ndihmë.

Mësohet se bariu, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte duke kullotur bagëtitë e tij kur niveli i ujit në lumë është rritur papritur.

Ai është ndalur në një vend me nivel disi më të lartë se shtrati i lumit dhe aktulisht vazhdon të qëndrojë atje i rrethuar nga ujëra të vrullshëm.

Forcat RENEA e kanë të vështirë të mbërrijnë në vendin ku ndodhet bariu, pasi niveli i ujit vazhdon të rritet duke u favorizuar nga shiu. Edhe errësira po ndikon në vonimin e operacionit të shpëtimit.

(er.nu/BalkanWeb)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat Empty Re: Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat

Mesazh nga Durrsaku Tue 6 Dec 2011 - 6:29

e paskan kap gjithe me urat sot
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat Empty Re: Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat

Mesazh nga dajti modh Tue 6 Dec 2011 - 6:46

A shtet leshi .................qe kemi neve Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat 462622 Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat 354827
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat Empty Re: Milot, bariu bllokohet në mes të lumit Mat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi