Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Milot, gjendet një kufomë në mal People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Milot, gjendet një kufomë në mal People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milot, gjendet një kufomë në mal

Shko poshtë

Milot, gjendet një kufomë në mal Empty Milot, gjendet një kufomë në mal

Mesazh nga Alberti Fri 26 Apr 2013 - 9:46

Milot, gjendet një kufomë në mal

Është gjetur në Milot një kufomë, ndërsa ende nuk i është bërë identifikimi. Sipas burimeve të para trupi i pajetë është i gjinisë, mashkull.
Trupi u gjet në mal nga banorët e zonës të cilën menjëherë kanë njoftuar policinë, njofton Shekulli. Sipas verifikimeve të para të policisë trupi i pajetë nuk ka shenja dhune dhe mendohet se ka ndërruar jetë këto ditë pasi nuk është dekompozuar.

Vazhdojnë kërkimet për zbardhjen e ngjarjes.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi