Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme

3 posters

Shko poshtë

Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   Empty Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 7:13

Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   Main_pam

Ja ku shfaqet sërish e famshmja Pamela Anderson. Ka disa gjëra që asnjëherë nuk vjetrohen.

Në fakt po ta mendoni Pamela tanimë është jo pak por 44 vjeçe. A mund ta pranoni këtë moshë teksa shikoni foton? Ka shumë pak gjasa të duket si një 44 vjeçare. Nëna e dy fëmijëve është fotografuar në Meksiko ndërsa merrte pjesë në një eveniment të “Playboy”./ekonomisti/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   Empty Re: Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 21:11

si nuk u lodh kurre kjo amon,,,,Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   3189159776 ,,,por ce do esh bere shume bajate,,,fytyra te reja fytyra te reja,,,Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   Empty Re: Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:35

na jan ber te merzitshme keto vipat me then te drejten...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme   Empty Re: Pamela Anderson, 44 vjeçare dhe e palodhshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi