Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

5 posters

Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga Emona Fri 9 Dec 2011 - 1:56

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Qeni-me-i-vjeter-ne-bote

Kater kembeshi japonez hyri ne librin e rekordeve Gines. Ai vdiq ne shtepine e tij per shkaqe natyrore.

Do te mbahet mend si miku me i gjate i njeriut, behet fjale per Pusuke, hyri ne librin e rekordeve Gines, per te te qene, qeni me i vjeter ne bote, vdiq ne moshen e jashtezakonshme 26 vjec e nente muajsh. Frymen e fundit e leshoi ne shtepine tij ne lindje te Japonise.

“Jam shume e trishtuar”, tha per mediat lokale Yumiko Shinohara, padronja e qenit, nje mashkull i races se perzier.

“Mendoj se ka vdekur per shkaqe natyrore. Eshte nje gje e mire qe ka ndodhur brenda ndersa ishte ne shtepi dhe jo tek nje veteriner”, shtoi ajo.

Pusuke, qe gjithmone kishte patur nje oreks te madh, kishte filluar te refuzonte ushqimin dhe te merrte fryme me veshtiresi.

Qeni vdiq te henen pasdite, pak pas ardhjes ne shtepi te zonjes se tij, sic raportohet nga mediat lokale./info albania/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 5:09

paska qen qenush shum shum i bukur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga Ariel Tue 13 Nov 2012 - 8:18

26 x 7 sa i bie me vite njerezore mi....pothuaj 175 vjec ...uaauuuu..
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga il conte Tue 13 Nov 2012 - 8:44

Ngushellimet e mia per familjen e ketij qeni... je farewww ...te rroni vete ju fisi i ketij qeni qe jeni akoma gjalle... je farewww je farewww eeww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga EMI Tue 13 Nov 2012 - 9:09

Te rroje familja, e pronaret e tije... [QeSh] u pranofte ne parajsen e kafsheve...
ishalla ka ber mire, se do i thone, qen bir qeni ishte...hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga il conte Tue 13 Nov 2012 - 9:11

Hahhahahaha....i paharruar qofte kujtimi i tij.... j-uy]
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga EMI Tue 13 Nov 2012 - 9:20

R.I.P AMEN.....
 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Rest_in_peace
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga il conte Tue 13 Nov 2012 - 9:22

Ishte shume i mire me te gjithe...sidomos me pronaren.... je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga EMI Tue 13 Nov 2012 - 9:23

il conte shkruajti:Ishte shume i mire me te gjithe...sidomos me pronaren.... je farewww
do ja ndieje mungesen thua pronaria, apo do e zevendesoje me tjeter..?? je farewww je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga il conte Tue 13 Nov 2012 - 9:27

EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Ishte shume i mire me te gjithe...sidomos me pronaren.... je farewww
do ja ndieje mungesen thua pronaria, apo do e zevendesoje me tjeter..?? je farewww je farewww


Jo se besoj... do kete marre ndonje qen me te madh ...me te ri...me te shendetshem.. je farewww je farewww ...se ky ishte plakur shume.. je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga EMI Tue 13 Nov 2012 - 9:32

il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Ishte shume i mire me te gjithe...sidomos me pronaren.... je farewww
do ja ndieje mungesen thua pronaria, apo do e zevendesoje me tjeter..?? je farewww je farewww


Jo se besoj... do kete marre ndonje qen me te madh ...me te ri...me te shendetshem.. je farewww je farewww ...se ky ishte plakur shume.. je farewww je farewww je farewww
po pra edhe nje te stervitur me mire, se jo per gje po ky pak me te vjetren, tani kta te rinjte din tjera metoda..hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga il conte Tue 13 Nov 2012 - 9:35

EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Ishte shume i mire me te gjithe...sidomos me pronaren.... je farewww
do ja ndieje mungesen thua pronaria, apo do e zevendesoje me tjeter..?? je farewww je farewww


Jo se besoj... do kete marre ndonje qen me te madh ...me te ri...me te shendetshem.. je farewww je farewww ...se ky ishte plakur shume.. je farewww je farewww je farewww
po pra edhe nje te stervitur me mire, se jo per gje po ky pak me te vjetren, tani kta te rinjte din tjera metoda..hahah


Po ... qe ti rrije ne gatishmeri per cdo nevoje... dhe ne cdo moment.... je farewww je farewww .....po do vuaj pak ne fillim e shkreta pronare...se eshte mesu me ate plakushin e vogel.... je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj Empty Re: Vdiq qeni me i vjeter ne bote: Ishte 26 vjec e nente muaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi