Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
U gjet dje në plehra, Rubena Moisiu: Ishte foshnje rreth 6 muaj, jo fetus People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
U gjet dje në plehra, Rubena Moisiu: Ishte foshnje rreth 6 muaj, jo fetus People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U gjet dje në plehra, Rubena Moisiu: Ishte foshnje rreth 6 muaj, jo fetus

Shko poshtë

U gjet dje në plehra, Rubena Moisiu: Ishte foshnje rreth 6 muaj, jo fetus Empty U gjet dje në plehra, Rubena Moisiu: Ishte foshnje rreth 6 muaj, jo fetus

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 6:30

TIRANË- Detaje të reja dalin në dritë pas hetimeve të nisura dje për fetusin e gjetur në plehra, në afërsi të Spitalit Ushtarak të Tiranës.

News24 ka siguaruar fotot ekskluzive të foshnjes së hedhur në plehra, ndërsa drejtoresha e maternitetit ‘Koço Gliozheni’, Rubena Moisiu deklaron se nuk bëhet fjalë për një fetus të abortuar në muajin e tretë të shtatzanisë por për një foshnje të formuar tashmë. Këtë ajo e konfirmon pasi pa nga afër fotot e siguruara nga News 24.

Sipas saj, foshnja e gjetur dje ishte rreth 6 muajshe.

“Foshnja që u gjet dje është mbi 23 javëshe, pra dyfishi i periudhës ligjore për abortim”, sic tha Moisiu.

Nisur nga kjo, mund të themi se bëhet fjalë për një foshnje të abortuar në mënyrë të jashtëligjshme, por nuk përjashtohet edhe mundësia që nëna ta ketë lindur foshnjën para kohe. Trupi i foshnjes po i nënshtrohet ekspertizës, për të mësuar nëse ka qënë apo jo gjallë në momentin e abortit.

Ndërkohë hetimet për ngjarjen vijojnë, policia po heton për të gjetur se kush janë personat që e kanë hedhur foshnjen në plehra.

Foshnja rreth 6-muajshe u pa dje në afërsi të spitalit Ushtarak nga disa kalimtarë të rastit.
(ma.ar/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi