Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

+4
dajti modh
Ariel
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
8 posters

Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 10 Dec 2011 - 2:37

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) bën të ditur se deri në fund të 6-mujorit të parë 2011, numri i përdoruesve të telefonisë së lëvizshme arriti në afërsisht 4.74 milionë, e cila përbën një normë penetrimi (numri i përdoruesve për 100 banorë) prej 148 për qind, publikon gazeta ‘Shqip’.

Numri i përdoruesve celularë i referohet numrit të kartave SIM aktive dhe normat e larta të përdoruesve për 100 banorë shpjegohen nga mbajtja prej një individi e më shumë se 1 karte SIM si dhe prej përdorimit të kartave SIM nga vizitorët në një vend. Sipas kreut të AKEP, Pirro Xhixho, me të dhënat e fundit rezulton se të paktën çdo përdorues ka nga dy numra telefoni celular.

“Numri i përdoruesve është rritur rreth 200 mijë përdorues më shumë, krahasuar me numrin e pajtimtarëve të fund vitit 2010”, saktëson raporti.

Struktura e përdoruesve celulare, në përdorues me parapagim dhe me pas-pagim (kontratë), vazhdon të jetë pothuajse e qëndrueshme dhe në 6-mujorin e parë 2011, ku numri i përdoruesve me kontrate në raport me numrin total të përdoruesve celulare, është afërsisht 8.6 për qind.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty Re: AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 10 Dec 2011 - 4:18

Une kam nja 7 [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty Re: AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 6:57

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari 426788 AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari 426788


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty Re: AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga dajti modh Sat 10 Dec 2011 - 7:05

shume zhurme per asgje
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty Re: AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 11:20

2 jan Pak Per Shqiptart ,Jan BIZISMENA me 10 numra jan disa ketej.. AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty Re: AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 19:00

Mami im i ka nja 3 numra tel.se per cfare i do nje zot e di.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty Re: AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga tipi engjellor Mon 14 Jan 2013 - 10:37

3 tel i kam....me kane mbet diqysh sdi as vet se me qef nje eshte boll...
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty Re: AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:09

Anakonda shkruajti:Mami im i ka nja 3 numra tel.se per cfare i do nje zot e di.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari Empty Re: AKEP, çdo shqiptar ka nga dy numra celulari

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi