Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loja me numra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Loja me numra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loja me numra

+32
Katniss
Blendi
Americco
Vellai
valbona goxha
LADY D
NEO
Poeti Dhimbjes
vajza-sy-bukur
Lolita
Neta E
sycka
kasperi
Melaqja
Elisaaa
WebMaster
Marinela Radshi
Aristogata
Grejza
LaDescarada
V-I-P
leta
Bleta
Ardii
Alberti
Shaban Cakolli
Erza
Emona
**Jeta**
Hera
Binni
Bukurosh-Djal
36 posters

Faqja 1 e 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Shko poshtë

Loja me numra Empty Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 8 May 2010 - 14:37

**Loja me numra është fare e thjeshtë, praktikisht niset nga numeri me i madh qe konkretisht po vendos 500 dhe vihet duke zbritur një e nga një (499, 498, 497...) dhe kush arrin te vendose 0 është fituesi i lojes :**Për fituesin Një udhëtim qift ne Spanje, Shpenzimet mundesohen nga xhepi i fituesit pra vet personi po ja pati qejfi :

Deklarojme lojen me numra të hapur.

**Po ja filloj une e para :500 Loja me numra 118479

PO FILLOJ UN I PARI HAHAHA

""499"" tash ju vini duke zbritur poshte .... Loja me numra 18656
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 11:50

""498"........
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 11:51

497
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Binni Tue 11 May 2010 - 11:54

496
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 11:56

495
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Hera Tue 11 May 2010 - 12:00

494
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga **Jeta** Tue 11 May 2010 - 12:00

493
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 12:01

492
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga **Jeta** Tue 11 May 2010 - 12:02

491
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 12:03

ngirrcccccc"490"brava
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 12:04

489
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga **Jeta** Tue 11 May 2010 - 12:04

488
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 12:07

487
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Hera Tue 11 May 2010 - 12:13

486
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 12:18

485 ;)
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Emona Wed 12 May 2010 - 3:36

Kjo teme ngjan me shum ne Chit-Chat! !

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Wed 12 May 2010 - 6:52

484 mendime Hmmmm KFJELLU PAKEZ EMONA QYSH NE CHIT CHAT BRE....!!! qyp
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Erza Wed 12 May 2010 - 6:54

483
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 12 May 2010 - 6:55

482
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Erza Wed 12 May 2010 - 6:56

481
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Alberti Wed 12 May 2010 - 6:57

480

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Erza Wed 12 May 2010 - 6:59

479
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Wed 12 May 2010 - 7:00

478
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Erza Wed 12 May 2010 - 7:08

477
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 12 May 2010 - 7:10

476
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Erza Wed 12 May 2010 - 7:10

475
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 12 May 2010 - 7:13

474
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Bukurosh-Djal Wed 12 May 2010 - 7:14

473 :oops:
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Emona Fri 14 May 2010 - 0:04

472

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Fri 14 May 2010 - 0:05

473
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Emona Fri 14 May 2010 - 0:08

Kushtrim tu e ul numrin jo me ngrit!
471!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Fri 14 May 2010 - 0:40

470
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Ardii Fri 14 May 2010 - 0:41

469
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Fri 14 May 2010 - 0:44

468
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Ardii Fri 14 May 2010 - 0:44

467
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Fri 14 May 2010 - 0:46

466
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Ardii Fri 14 May 2010 - 0:46

465
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Fri 14 May 2010 - 0:47

464
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Ardii Fri 14 May 2010 - 0:47

463
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Vizitor Fri 14 May 2010 - 1:03

462
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja me numra Empty Re: Loja me numra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi