Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar keni gatuar sot.

+13
Maksi
Jupiteri
Selda
Docteur
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
V-I-P
Erza
mondi
Gerushi
WebMaster
Aristogata
Vellai
17 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Empty Cfar keni gatuar sot.

Mesazh nga Vellai Fri 18 Sep 2009 - 23:39

First topic message reminder :

BAMJE ME MISH TE GRIRE Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Icon_biggrin
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Empty Re: Cfar keni gatuar sot.

Mesazh nga Anakonda Fri 3 Feb 2012 - 5:41

Jam ne greve urie,pasi pertoj te gatuaj sepse isha shume e lodhur.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Empty Re: Cfar keni gatuar sot.

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 3 Feb 2012 - 6:09

Vellai shkruajti:BAMJE ME MISH TE GRIRE Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Icon_biggrin

Te gatofsha une ty...po ku ke humbur mo vlla e spo te shohim ketej hic...Na paske munguar 00027003

E di qe je guzhinjer i mire dhe besoj mos e kesh nderprere kete pasion ende se me ke premtuar nje dreke bashke me familjen [724516]

Une kalamarja bera sot ashtu si me pate then [Ok]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Empty Re: Cfar keni gatuar sot.

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 3 Feb 2012 - 7:00

Do bej pule fushe me pilaf.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Empty Re: Cfar keni gatuar sot.

Mesazh nga Arabela Sat 4 Feb 2012 - 1:15

supe me fasule,,, celebrate005 celebrate005
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Empty Re: Cfar keni gatuar sot.

Mesazh nga Visi Kurtdedja Thu 9 Feb 2012 - 6:22

nje pjat fasule dhe ni kavanoz turshi se te bejn mir se o dimer :gezuar:
Visi Kurtdedja
Visi Kurtdedja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 10
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar keni gatuar sot. - Faqe 2 Empty Re: Cfar keni gatuar sot.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi