Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MIRË SE JU GJEJË People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MIRË SE JU GJEJË People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRË SE JU GJEJË

+4
Erti
Erza
Bukuria shpirterore
Shaban Cakolli
8 posters

Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 4 Feb 2009 - 2:42

Përshendetje
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,perkohesisht jetoi ne NRW TE Gjermanise,mirrem me shkrime dhe bashkepunoi ne shume forume dhe faqe shqiptare ne net.Me gjeresisht do njihemi ne aktivitetet ne vijim.Shpresoj te kalojme bukur se bashku
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Bukuria shpirterore Wed 4 Feb 2009 - 2:43

Shaban Cakolli shkruajti:Përshendetje
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,perkohesisht jetoi ne NRW TE Gjermanise,mirrem me shkrime dhe bashkepunoi ne shume forume dhe faqe shqiptare ne net.Me gjeresisht do njihemi ne aktivitetet ne vijim.Shpresoj te kalojme bukur se bashku

Mir se erdhe miku im i nderuar uroi te kalosh si me se miri me ne te gjith se bashku
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 47

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 4 Feb 2009 - 2:48

flm,znj.mire se ju gjeta
padyshim do te kalojme bukur
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Erza Wed 4 Feb 2009 - 2:51

Mir se erdhe zotri ,shaban
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 4 Feb 2009 - 2:53

flm,mire se ju gjeta znj.
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Erti Thu 26 Feb 2009 - 6:02

MIR SE JU GJEJ KALAMOJA

E MIR SE ME GJENI
Erti
Erti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 143
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Feb 2009 - 6:02

mir se erdhe ylloooooooooo :bobe:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga gesti Thu 26 Feb 2009 - 6:03

mir se vjen erti
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 19:12

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga pexha Sun 9 Dec 2012 - 23:16

Shaban Cakolli shkruajti:Përshendetje
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,perkohesisht jetoi ne NRW TE Gjermanise,mirrem me shkrime dhe bashkepunoi ne shume forume dhe faqe shqiptare ne net.Me gjeresisht do njihemi ne aktivitetet ne vijim.Shpresoj te kalojme bukur se bashku
po ku je ovendase ka kohe qe nuk te kam pa te pershendes shummmm vendase ................
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MIRË SE JU GJEJË Empty Re: MIRË SE JU GJEJË

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi