Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës

5 posters

Shko poshtë

Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës Empty Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 3:32

Portreti lakuriq i Lady Gagës ka dalë në shitje në ankand me vlerën minimale prej 5 mijë dollarësh. Fotografia është e skicuar nga legjendari i muzikës Tony Bennett.

Portreti i saj ka dalë në shitje në Ebay dhe blerësi ka për të marrë si dhuratë punimet origjinale të artistit nga pozimet që Mother Monster ka bërë për Vanity Fair, të gjitha këto të autografuara prej saj.Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës Gaga-naked

Të gjitha të ardhurat e kësaj shitje do të shkojnë në llogari të shoqatës jo fitimprurëse “Exploring The Arts”, e themeluar nga Tony dhe gruaja e tij Susan Benedetto.

Për këtë eksperiencë, duke pozuar përballë artistit 85-vjeçar, Lady Gaga pati folur përpara disa kohësh duke thënë: “Hyra brenda dhe thashë ‘Ja ku jemi’, hoqa rrobat dhe u pozicionova. Ndjeja ndroje duke pozuar përpara tij dhe vetëm mendoja “Është Tony Bennett ky, pse jam lakuriq unë?!””Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës Bennett-Gaga

Të dy ndajnë një shoqëri të veçantë dhe Tony Bennett është shprehur për të “si njeriu me shpirt më të bukur dhe më special”.

Ankandi do të mbyllet më 19 dhjetor 2011. (LajmeShqip.com)


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës Empty Re: Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 14 Dec 2011 - 3:35

Une e du me ngjyra dhe ti duken mire format Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës Empty Re: Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës

Mesazh nga dajti modh Wed 14 Dec 2011 - 3:36

sa ju paska vare gjoksi Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës 426788 Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës Empty Re: Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës

Mesazh nga Anakonda Wed 9 May 2012 - 1:00

aahahaahhaaha paskeni gusto ju te dy paskeni
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës Empty Re: Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 May 2012 - 1:06

kjo me ngjyra e te fut friken jo me te mendosh te blesh kete negativin kshu Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës 1644352394
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës Empty Re: Del në ankand portreti lakuriq i Lady Gagës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi