Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras!

2 posters

Shko poshtë

Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras! Empty Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras!

Mesazh nga Durrsaku Wed 14 Dec 2011 - 4:54

Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras! Vajza-300x203Ne prag te Krishtlindjeve ajo si gjithe femijet ka bere gati listet e deshirave drejtuar Babagjyshit, por nuk eshte lodhur duke treguar sa e mire eshte e sa e mire do te behet, ne menyre qe te marre ate qe kerkon. Vajza ka shkruar nje leter te vertete kercenuese.



Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras! Letra-178x300



Lajmi, publikuar ne “Daily Mail”, po ben xhiron e web-eve dhe prej shumekujt kalohet me te qeshur. Vajza quhet Mekeeda Austin nga Brickhill, Bedford dhe ne letren e saj ka kerkesa jo te pakta. Ajo kerkon mes te tjerash nje Blackberry, para, madje edhe Justin Bieberin e vertete.

Kusht per Santen ka vene se paku dy prej deshirave, ne te kundert e kercenon me vrasje ate, nderkohe qe mishin e drerit, ndihmesit te tij do ta gatuaje ne dreken e Krishtlindjeve per te varferit.

www.panorama.com.al/
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras! Empty Re: Kërcënimi për Babagjyshin: Dhuratat ose do të vras!

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 21:42

aahahhaahah duket qe ne fytyre cfare vajze qenka.Por,ne fytyre ngjan si mua.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi