Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë

5 posters

Shko poshtë

Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë Empty Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 14 Dec 2011 - 11:47

Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë Jamie-Cumming-300x241Njeriu më pjellor jeton në Britani, është 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë.

Bëhet fjalë për Jamie Cumming, i cili ka hobi për të lindur fëmijë. Jamie konsiderohet i rrezikshëm sepse nuk është në gjendje të rrisë fëmijët (është i papunë) dhe gratë që ai ka zgjedhur janë shumë të vogla, gati të mitura…

Vajza me të cilën ka kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit është shtatzënë dhe është 19 vjeç, ndërsa një tjetër vajzë lind afër Vitit të Ri dhe është 17 vjeç.

E çuditëshme është se ai i bind në mënyrë magjike vajzat për mbajtjen e fëmijëve edhe pse ata nuk kanë të ardhura për ti rritur, por janë të “varur” pas shpërblimeve që u jep shteti.

Nëna e 34-vjeçarit ndihet e poshtëruar nga sjellja e djalit të saj. Turp thotë që është djali i saj. “Është turp.Duhet të merren masa për gabimet e tij.Unë nuk kam asnjë lidhje me gabimet që ai po bën”, shprehet nëna e dëshpëruar.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë Empty Re: Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë

Mesazh nga Tonii Wed 14 Dec 2011 - 11:52

ky beka pjes ne artilerin e rende
me kta femij qe ka ky krijon nje brigad me ushtar
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë Empty Re: Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:56

Paska lon ka i Kopil ,ne gjdo rrug ky ....

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë Empty Re: Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 16 Dec 2011 - 12:01

Njeriu me pjellor hm?...paskan harru me numeru te shqiperise...sepse e kam une nje kusheri i ka 19 femije shendosh si molla te gjithe....Anglezet jan shum te perdal..i bejne femijet nuk e dine kush eshte baba as nena e tyre shumica...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë Empty Re: Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 21:15

cfare njerezish,si ka mundesi te bejn aq femije.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë Empty Re: Është vetëm 34 vjeç dhe ka 16 fëmijë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi