Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Facebook Timeline lëshohet për të gjithë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Facebook Timeline lëshohet për të gjithë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook Timeline lëshohet për të gjithë

Shko poshtë

Facebook Timeline lëshohet për të gjithë Empty Facebook Timeline lëshohet për të gjithë

Mesazh nga Emona Thu 15 Dec 2011 - 9:49

Facebook Timeline lëshohet për të gjithë F.1215154230305_210

Javën e kaluar, Facebook e ka lansuar funksionin e saj të ri të njohur si Timeline, i cili fillimisht është lëshuar në Zelandë të Re.

Timeline është dizajnuar që tu mundësojë përdoruesve të Facebook një mënyrë më të lehtë për t’i zbuluar më lehtë gjërat që ata i kanë ndarë me miqtë e tyre në rrjetin social.

Për më shumë, Timeline u ka mundësuar përdoruesve një grejs-periudhë prej 7 ditësh për testimin e opsionit të ri, para se i njëjti tu shfaqet kontakteve të profilit të një përdoruesi.

Nëse dëshironi të shihni sesi Timeline’i juaj të paraqitet tek njerëzit tjerë, atëherë keni opsionin “View As”.

Gjithashtu, nëse dëshironi që të dini më shumë rreth funksionimit të Timeline, lexoni më shumë në postimin e fundit në blogun e Facebook, i cili jep më shumë detaje rreth shërbimit të ri. / Telegrafi /

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi