Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Premtojini vetes suaj:  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Premtojini vetes suaj:  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premtojini vetes suaj:

3 posters

Shko poshtë

Premtojini vetes suaj:  Empty Premtojini vetes suaj:

Mesazh nga Darius Tue 20 Dec 2011 - 11:17

Të jeni aq të fortë sa asgjë nuk mund t'ju turbulloj paqën tuaj mendore.

Të uroni shëndet,lumturi e prosperitet të gjithë njerëzve që takoni.

Të bëni të ndjehen miqtë tuaj që ka diçka në ta.

Të shikoni anën e ndritshme e të gjithë gjërave e të bëni në mënyrë që optimizmi të kthehet në realitet.

Të mendoni vetëm të mirën, të angazhoheni vetëm për të mirën, e të prisni vetëm të mirën.

Të jeni të lumtur me suksesin e të tjerëve sikur të ishte juaji.

Të harroni gabimet e së kaluarës e të përpiqeni për të arritur gjëra të mëdha në të ardhmen.

Të jeni gjithmonë të qeshur e t'i dhuroni një buzëqeshje çdo krijese që takoni.

Të përkushtoni më shumë kohë për përmirsimin tuaj duke mos pasur kohë për të kritikuar të tjerët.

Të jeni të mëdhenj të mbani shqetësimet e paraqitura, tepër fisnik për të pranuar zemërimin, tepër të fortë për të pasur frikë, e tepër të lumtur për të lejuar krijimin e problemeve.

Të kini një opinion të mirë për veten tuaj, e ta shpallni në botë, jo me fjalë të mëdha por përmes veprave të mëdha.

Të jetoni duke besuar se bota është në anën tuaj, për aq kohë që ndiqni me sinqeritet pjesën tuaj më të mirë.

Të dini se kjo jetë është vetëm një lojë argëtuese por edhe mjaft dobiprurëse për ata që kanë kuptuar misterin e jetës.

Të shpresoni dhe të luteni gjithmonë në ndihmën e Atij që din çdo gjë dhe ju don më shumë seç ju don nëna juaj.

Të dini se e nësërmja nuk mundet të jetohet sot, andaj jetoje të sotmen ashtu sikur të ishte dita e fundit, por me vepra që vlejnë për 1000 vite…
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Premtojini vetes suaj:  Empty Re: Premtojini vetes suaj:

Mesazh nga Tonii Tue 20 Dec 2011 - 11:34

dua ti premtoj vetes sime dicka
o vetja ime do te vi nje dit qe do te duhet shume peshtym
sepse shume fytyra duhet te ndeshkohen
koha do te vertetoje kush jemi ne
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Premtojini vetes suaj:  Empty Re: Premtojini vetes suaj:

Mesazh nga Anakonda Wed 18 Jan 2012 - 4:03

Ti premtoj vetes qe te mos ta lejoj veten time le lendohet nga askushi,si edhe te mundohem qe te realizoj te gjitha deshirat qe me mundojne.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Premtojini vetes suaj:  Empty Re: Premtojini vetes suaj:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi