Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vone eshte..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vone eshte..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vone eshte.....

+11
Malsori
Alberti
Lazdrane
Xhan
Princ
Neta E
WebMaster
Arabela
Anakonda
tipi engjellor
Aяtємιѕα
15 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Vone eshte.....

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 21 Dec 2011 - 3:48

Vone esht per te lozur si dikur
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga tipi engjellor Wed 21 Dec 2011 - 4:34

vone eshte per justifikim....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 18:02

Vone eshte per te kujtuar kohet e shkuara.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 0:52

Von eshte per tu kujtuar per kohet e shkuara,sepse vet e ke krijuar fatin tend

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Arabela Sun 8 Apr 2012 - 2:24

te sherosh dicka pernjeheresh kur te ka dhembur me muaj te tere kemba,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 17:05

te ecesh perpara per te realizuar qellimin,tend..............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga WebMaster Sun 8 Apr 2012 - 23:38

Vone eshte te ndjehesh ne faj


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Anakonda Mon 9 Apr 2012 - 3:21

Vone esht te kerkosh te falur,sepse as qe ma ndjen per lotet e tua fallco.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Arabela Mon 9 Apr 2012 - 10:04

Klea shkruajti:Vone eshte te ndjehesh ne faj
kjo shprehje ka vend ,,,,ndodh,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Apr 2012 - 10:22

Von eshte te ha buke po kam uri haha :541221:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Arabela Mon 9 Apr 2012 - 10:25

Klea shkruajti:Von eshte te ha buke po kam uri haha [You must be registered and logged in to see this image.]
ha l,,, ha me mire ti se ata,,, [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Anakonda Mon 9 Apr 2012 - 16:51

von esht tash te derdhesh lot,sepse nuk te besoj aspak

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Arabela Mon 9 Apr 2012 - 19:40

vone esh per ca gjera nganjehere,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Anakonda Tue 10 Apr 2012 - 8:44

per te kthyer kohen pas

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Neta E Wed 26 Dec 2012 - 12:29

Vone eshte per t'ju kthyer shpirtit tim
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Princ Thu 27 Dec 2012 - 12:08

vone eshte mem kerku falje lazdrane kaloj koha jote nuk ka falje nese ma dergon nga berlini nje kaffe te fali
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 12:09

von eshte por qe un po pi kaffe Vone eshte..... 3501610688
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Lazdrane Thu 27 Dec 2012 - 12:10

Von esht tani me pi caffe se ju ben dem ti Xhan edhe Princi juhjjjjj
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Princ Thu 27 Dec 2012 - 12:12

vone eshte per ata qe i zen gjumi se mua nuk me zen gjumi e qu qit kaffe se te erdha aty e te rreha juhjjjjj juhjjjjj
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 12:15

Lazdrane shkruajti:Von esht tani me pi caffe se ju ben dem ti Xhan edhe Princi juhjjjjj

une e piva hihihi qka me bo tasht th_gruebelgirl
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Lazdrane Thu 27 Dec 2012 - 12:16

Von esht por si mos te pritojsha thirrum ne tel... se tash dola nga dushi hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 12:19

Lazdrane shkruajti:Von esht por si mos te pritojsha thirrum ne tel... se tash dola nga dushi hihihi

per neve dyjav nuk esht von kurr ,mere telin
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Lazdrane Thu 27 Dec 2012 - 12:21

Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Von esht por si mos te pritojsha thirrum ne tel... se tash dola nga dushi hihihi

per neve dyjav nuk esht von kurr ,mere telin

Thirr se ktu e kam Perqafffimeee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Princ Thu 27 Dec 2012 - 12:23

mos e ke harru ne banjo ??/
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 12:24

Lazdrane shkruajti:
Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Von esht por si mos te pritojsha thirrum ne tel... se tash dola nga dushi hihihi

per neve dyjav nuk esht von kurr ,mere telin

Thirr se ktu e kam Perqafffimeee

von esht por un te thirri sma nin Perqafffimeee ose shkrujna ne msn laughing4
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Lazdrane Thu 27 Dec 2012 - 12:25

Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Von esht por si mos te pritojsha thirrum ne tel... se tash dola nga dushi hihihi

per neve dyjav nuk esht von kurr ,mere telin

Thirr se ktu e kam Perqafffimeee

von esht por un te thirri sma nin Perqafffimeee ose shkrujna ne msn laughing4

Thirr ne tel.. se ne msn po pritoj me fol HUGO
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 12:26

Lazdrane shkruajti:
Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Von esht por si mos te pritojsha thirrum ne tel... se tash dola nga dushi hihihi

per neve dyjav nuk esht von kurr ,mere telin

Thirr se ktu e kam Perqafffimeee

von esht por un te thirri sma nin Perqafffimeee ose shkrujna ne msn laughing4

Thirr ne tel.. se ne msn po pritoj me fol HUGO

hin edhe aty kome ti qu do foto HUGO
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Princ Thu 27 Dec 2012 - 12:31

vone qenka ber duhet me shku me fjete
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Lazdrane Thu 27 Dec 2012 - 12:38

Von esht edhe per mua ju them naten e mir e mir u pafshim ju uroj argetim te kendshem sic deshironi ju vet ju dua shum jeni te gjith te mrekullushem naten Perqafffimeee Perqafffimeee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Princ Thu 27 Dec 2012 - 12:39

vone eshte edhe per mua klb te gjith e chaste te bukura ne vazhdim
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 12:41

Lazdrane shkruajti:Von esht edhe per mua ju them naten e mir e mir u pafshim ju uroj argetim te kendshem sic deshironi ju vet ju dua shum jeni te gjith te mrekullushem naten Perqafffimeee Perqafffimeee

naten e mir lazdrane Vone eshte..... 870900698 Vone eshte..... 870900698

loti loti loti loti loti loti

edhe ti ke qen shum e mrekullushme love034 saddd
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Lazdrane Thu 27 Dec 2012 - 12:42

Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Von esht edhe per mua ju them naten e mir e mir u pafshim ju uroj argetim te kendshem sic deshironi ju vet ju dua shum jeni te gjith te mrekullushem naten Perqafffimeee Perqafffimeee

naten e mir lazdrane Vone eshte..... 870900698 Vone eshte..... 870900698

loti loti loti loti loti loti

edhe ti ke qen shum e mrekullushme love034 saddd

Naten e mir Xhan mpuq mpuq ndegjohemi juhjjjjj Vone eshte..... 870900698
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Princ Thu 27 Dec 2012 - 12:43

vone me ke tregu qe ke me shku e von po te tregoj qe ke mem mungu shumee
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Neta E Thu 27 Dec 2012 - 12:44

Vone eshte per t'u kthyer tek une
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Lazdrane Thu 27 Dec 2012 - 12:45

Princ shkruajti:vone me ke tregu qe ke me shku e von po te tregoj qe ke mem mungu shumee

Von ste kam tregu Princi ate kam tregu ce 1 jave kur ekam vendose ce kam me ik por mas 10 ditve jam ktu mos u merakos edhe gjdo nate do te jemi se bashku me shoqerin tone Vone eshte..... 870900698 Vone eshte..... 870900698


Edituar për herë të fundit nga Lazdrane në Thu 27 Dec 2012 - 12:45, edituar 1 herë gjithsej
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 12:45

Lazdrane shkruajti:
Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Von esht edhe per mua ju them naten e mir e mir u pafshim ju uroj argetim te kendshem sic deshironi ju vet ju dua shum jeni te gjith te mrekullushem naten Perqafffimeee Perqafffimeee

naten e mir lazdrane Vone eshte..... 870900698 Vone eshte..... 870900698

loti loti loti loti loti loti

edhe ti ke qen shum e mrekullushme love034 saddd

Naten e mir Xhan mpuq mpuq ndegjohemi juhjjjjj Vone eshte..... 870900698


Naten loqko edhe ty Vone eshte..... 219302107 :O .c.r.y cry:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Lazdrane Thu 27 Dec 2012 - 12:48

Si te qani spo shkoj hiq mos ma beni pushimin per te zi un mendet vetum te ju Xhan tu i mbajt si te kam lan te perlotur loti loti loti
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 12:50

Lazdrane shkruajti:Si te qani spo shkoj hiq mos ma beni pushimin per te zi un mendet vetum te ju Xhan tu i mbajt si te kam lan te perlotur loti loti loti

ooofffaaa breee iihhaa. loti loti loti loti loti D amore
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Alberti Thu 27 Dec 2012 - 15:19

Vone eshte por skam gjum :(

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Neta E Thu 27 Dec 2012 - 23:30

Vone eshte per t'me thene TE DUA,une tashme jam ne krahet e dikuj tjeter qe me meriton me shume se ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vone eshte..... Empty Re: Vone eshte.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi