Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jam gjithmone vone per ne takime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jam gjithmone vone per ne takime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jam gjithmone vone per ne takime

+7
Amazone
Alberti
aLbinna.
Gjumashja
WebMaster
Tonii
Prada
11 posters

Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Prada Sat 19 Jun 2010 - 20:05

Pa me thoni sa te perpikte jeni ne jeten tuaj???
I zbatoni oraret???Takime pune,tek dentisti,me njerezit qe ju rrethojne ?
Po rradhet kur ju duhet te prisni ?
Si veproni kur dikush nuk ka qene i perpikte me ju ?
Po kur dikush hyn pa rradhe ?
Po anasjelltas ?
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Jun 2010 - 21:53

per orar jam shum anglez dhe i perpikte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Prada Sun 27 Jun 2010 - 4:41

mundohemi te jem i sakt ne gjdo takim qe porositi por nese nuk mundemi te arri ne kohen e duhum gjithsesi me duhet te thirri ne tel at person qe me pret edhe i tregoj qe vonohemi per disa minuta


Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Tonii Sun 25 Jul 2010 - 11:38

fatkeqsisht pothuajse gjithmon me vones
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga WebMaster Sun 25 Jul 2010 - 11:42

jam shum njeri korrekt me pelqen te jem ne orarin e duhur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Gjumashja Sun 25 Jul 2010 - 11:43

i urrej mungesat nevrikuu
Gjumashja
Gjumashja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : always dreaming
Postime Postime : 1057
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/07/2010
Hobi Hobi : sleeping

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga aLbinna. Mon 26 Jul 2010 - 0:29

mE Pelqen te jem ne orarin e duhur , dhe gjithnje jam ne ore te sakte!
Po perr ata qe wonohen kurr un i pres, nese ka arsyee sigurisht qe duhet kuptuar se mund te wonohem edhe un , dhe duhet te kemi mirkuptim me njeri-tjetrin !
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Prada Wed 29 Sep 2010 - 11:14

ja qe neser ne ora 9 kam nje takim edhe une ende zgjuar si mos te vonohemi tani
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Sep 2010 - 12:37

jam shume korrekte e dua e nga te tjeret te njejten gje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Alberti Wed 29 Sep 2010 - 20:21

..me ty

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Tonii Tue 9 Nov 2010 - 12:20

gjithmon von . besoj se me kalimin e kohes do te permisohem per cdo minut derisa te perfeksionokem korrektesisht
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Prada Wed 29 Dec 2010 - 9:21

60% po
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Amazone Wed 29 Dec 2010 - 9:24

jam teper strikte ne takime ...jam gjithmone 5-10minuta perpara sepse sdua kurre te vonohem urrej ne maksimum njerezit qe vonojne dhe pse nuk e bejne me qellim ....
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Prada Mon 14 Feb 2011 - 12:13

shumten here po vetem ne qoft se kam ndonje takim qe nuk ben te vonohemi as 1 min athere shkoj 10 min maheret
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 18:46

sepse i bie gjate e gjate rruges.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 5 Mar 2012 - 2:22

Gjithmone jam heret kur kam takime.....edhe e kam bezdi kur nuk vijne ne kohee...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Mar 2012 - 3:31

Jam gjithmone korrekte,madje urrej kur pala tjeter vonon dhe e pres se keta Gr e kane cik zakon te themi te verteten Jam gjithmone vone per ne takime 932981
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga era85 Mon 5 Mar 2012 - 4:21

Edhe se venoem ndonher ne takime ska problem di si te reagoj

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 4:27

sepse pertoj te dal;dhe dua qe vec te flej gjum(sepse e gdhij mengjesin duke menduar)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam gjithmone vone per ne takime Empty Re: Jam gjithmone vone per ne takime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi