Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I heq perçen gjatë lindjes, i shoqi rreh maminë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I heq perçen gjatë lindjes, i shoqi rreh maminë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I heq perçen gjatë lindjes, i shoqi rreh maminë

2 posters

Shko poshtë

I heq perçen gjatë lindjes, i shoqi rreh maminë  Empty I heq perçen gjatë lindjes, i shoqi rreh maminë

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 23 Dec 2011 - 6:54

I heq perçen gjatë lindjes, i shoqi rreh maminë  IslamiiiNjë mysliman u burgos në Francë, pasi goditi me grusht një mami, e cila po përpiqej t’i hiqte perçen gruas së tij ndërsa ajo ishte në sallën e lindjes.

24-vjeçari Nassim Mimoune ishte nxjerrë më parë nga spitali nga forcat e sigurisë, pasi ishte përpjekur të ndalonte një mjek që të ekzaminonte gruan e tij, duke e quajtur “përdhunues”.

Sidoqoftë, ai përsëri u lejua të hynte deri pranë sallës së lindjes, ku mund të vëzhgonte procesin e lindjes nga një xham ndarës. Në momentin kur një mami po përqej t’i hiqte gruas perçen, një veprim i zakonshëm gjatë një operacioni, myslimani i irrituar theu xhamin dhe e goditi në grusht.

Përpara se të nxirrej përsëri me forcë nga forcat e sigurisë, ai pengoi mjekët dhe gruan e tij që të lindte, duke kërkuar që fillimisht asaj t’i vendosej një perçe e re në kokë, pasi ajo që bashkëshortja e tij mbante u gris.

Pasi spitali ngriti një padi ndaj Mimoune për agresionin e tij ndaj infermieres, një gjykatë në Marsejë e dënoi atë me gjashtë muaj heqje lirie. Në argumentimin e tij, gjykatësi theksoi: “Vlerat fetare nuk mund të jenë më të rëndësishme se sa ligjet e Republikës”.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I heq perçen gjatë lindjes, i shoqi rreh maminë  Empty Re: I heq perçen gjatë lindjes, i shoqi rreh maminë

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 18:35

kan ligje keto te ndershmit e botes.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi