Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës

5 posters

Shko poshtë

Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës Empty Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 27 Dec 2011 - 9:40

SHBA - Ai i përket familjes më të famshme të show biz-it në Amerikë “The Kardashian’s”. Ndaj, gjithçka nga jeta e Kardashianëve përbën një interes të madh publik. Por lajmet e fundit të show biz-it amerikan në lidhje me këtë familje kanë kthyer vëmendjen edhe te shqiptarët. Lidhja e shumëkomentuar e Rob Kardashian me këngëtaren Rita Ora duket se më në fund është konfirmuar nga vetë vëllai i vogël i Kim Kardashian. Pak ditë më parë, Rob Kardashian i cili dyshohet për një lidhje sekrete me këngëtaren shqiptare Rita Ora, ka postuar në faqen e tij në Twitter një mesazh në shqip. Mesazhi shkruante qartë: “Të dua”. Në këtë mënyrë, kur e gjithë Amerika pret një lloj konfirmimi nga çifti, Rob Kardashian e pohon zyrtarisht këtë lidhje dhe çfarë është më interesante në gjuhën e të dashurës së tij shqiptare.

(er.nu/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës Empty Re: Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës

Mesazh nga LaDescarada Tue 27 Dec 2011 - 10:09

phii po dyshoj sa din kjo goca shqip...dhe kjo lidhje tek tash dihet se ska ardhmeri...sorry:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës Empty Re: Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës

Mesazh nga Emona Tue 27 Dec 2011 - 10:14

Mos oshte e veshtire me thon ...ja ka fut Googel translet ....Shqip-English...edhe .....:P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës Empty Re: Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 27 Dec 2011 - 10:54

hallall ta boft zoti ja vleka dhe gjuh kinezce tkishte qen kom pas per ta msu me propozu nji si kjo (tongueout)
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës Empty Re: Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 6:05

shife shife,e kan kap veten keta gocat e sotme.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës Empty Re: Rob Kardashian i shpreh shqip dashurinë Rita Orës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi