Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Video: Njeriu pa duar luan këngën e Rita Orës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Video: Njeriu pa duar luan këngën e Rita Orës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video: Njeriu pa duar luan këngën e Rita Orës

2 posters

Shko poshtë

Video: Njeriu pa duar luan këngën e Rita Orës Empty Video: Njeriu pa duar luan këngën e Rita Orës

Mesazh nga Emona Wed 25 Apr 2012 - 6:46

Ky person duhet të jetë më të vërtet i fortë, pasi që nuk ka duar dhe arrin që në këtë mënyrë të luaj me tupana këngën e të famshmes Rita Ora.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Video: Njeriu pa duar luan këngën e Rita Orës Empty Re: Video: Njeriu pa duar luan këngën e Rita Orës

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 19:08

besoj se asaj shtriges do ti behet qejfi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi