Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aferdita Dreshaj sjell krijimin e radhës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aferdita Dreshaj sjell krijimin e radhës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aferdita Dreshaj sjell krijimin e radhës

2 posters

Shko poshtë

Aferdita Dreshaj sjell krijimin e radhës Empty Aferdita Dreshaj sjell krijimin e radhës

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 28 Dec 2011 - 8:52

Krahas sukseseve në modelim Afërdita Dreshaj arrin të ketë suksese edhe në fushën e këngës, mbase si duket ky profesion e josh më shumë. Ajo tani në prag të festave të fundvitit ka lansuar projektin e saj më të ri këngën “Komplikimi” e shoqëruar bashkë me videoklip.Ka disa ditë që klipi është lansuar në tregun muzikor dhe Afërdita është e kënaqur që publiku po mirëpret këtë projekt. “Sapo është lansuar ky projekt dhe kam vërejtur se publiku po e pëlqen këngën. Jam munduar të punoj mjaft shumë si në këngë ashtu edhe në videoklip. Një meritë të madhe e ka edhe produksioni ‘Max Produktion’ që ka realizuar një klip të mrekullueshëm”, ka thënë ajo për “Zërin”.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aferdita Dreshaj sjell krijimin e radhës Empty Re: Aferdita Dreshaj sjell krijimin e radhës

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 6:01

po normal qe po.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi