Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri

Shko poshtë

Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri Empty Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri

Mesazh nga WebMaster prej Mon 17 Mar 2014 - 3:12

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj, kohët e fundit ka qenë mjaft e përfolur për lidhje të ndryshme dashurie. Ndonëse ajo vetë nuk ka konfirmuar asgjë në lidhje me fjalët që qarkullojnë, por këngëtares siç duket nuk po i interesojnë shumë thashethemet, por po shijon momentet e bukura.Së fundmi në faqet të ndryshme nëpër rrjete sociale po qarkullon një foto ku shihet Afërdita bashkë me të dashurin e saj, Jakub Kindl, në një darkë romantike nën tingujt e valëve të detit. E përveç darkave romantike, këngëtaren kohëve të fundit shpesh e kemi parë edhe nëpër udhëtime të ndryshme që bëjnë të kuptosh se Afërdita po vazhdon jetën normalisht.
Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri 30l12rc Pytje & Përgjigje Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri Empty Re: Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri

Mesazh nga Anakonda prej Mon 17 Mar 2014 - 20:30

kto po qe bejn jet,ndahu lidhu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri Empty Re: Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri

Mesazh nga dajti modh prej Tue 22 Apr 2014 - 20:42

Kjo ja ben qefin maces se vet.
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri Empty Re: Afërdita Dreshaj darkë romantike me të dashurin e ri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi