Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bleona e pakënaqur me fitimet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bleona e pakënaqur me fitimet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleona e pakënaqur me fitimet

2 posters

Shko poshtë

Bleona e pakënaqur me fitimet Empty Bleona e pakënaqur me fitimet

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 28 Dec 2011 - 8:55

Edhe pse konsiderohet si një këngëtare e pasur dhe me mjaft fitime në profesionin e muzikës, këtë vit nuk ka arritur të jetë e kënaqur me fitimet. Ndonëse siç thotë edhe vetë Bleona Qereti për të qenë një këngëtare e suksesshme duhet të investosh mjaft shumë në projekte muzikore.Andaj kjo është edhe njëra nga arsyet që Bleona këtë vit nuk ka arritur të fitoj shumë nëpër mbrëmjet dhe koncertet e saj muzikore.“Të ju them të drejtën për dallim nga vitet e tjera, këtë vit nuk kam arritur të fitoj asgjë, sepse kuptohet që për të realizuar një projekt muzikor duhet një shpenzim i madh, andaj unë ndonëse këtë vit kam shpenzuar mjaft shumë në këngët e mia, nuk kam arritur të fitoj mjaft në mbrëmjet e koncertet e mia”, ka thënë ajo për “Zërin”. Edhe pse nuk ka arritur të fitoj, Bleona nuk ndjehet e zhgënjyer, sepse ka pasur mjaft shumë suksese në pjesëmarrjet e saj nëpër evenimente të ndryshme që janë mbajtur në SHBA. Ajo këtë vit e konsideron me fat dhe pa asnjë dështim.
“Këtë vit kam pasur mjaft shumë suksese, siç e dini tashmë janë të gjitha manifestimet këtu në të cilat kam qenë e pranishme. Dhe sigurisht përfundimi i albumit është njëri nga sukseset e mëdha. Sa për dështime nuk kam pasur. Ky vit ka qenë vetëm i mbarë dhe uroj që edhe vitin 2012 të mos kem asnjë dështim, por të eci vetëm përpara”, përfundoi ajo.
Kastriote Bajrami
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona e pakënaqur me fitimet Empty Re: Bleona e pakënaqur me fitimet

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 6:01

e shkreta ka mbaj that ket vit.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi