Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronela Hajati “kall” Kosovën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronela Hajati “kall” Kosovën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronela Hajati “kall” Kosovën

2 posters

Shko poshtë

Ronela Hajati “kall” Kosovën Empty Ronela Hajati “kall” Kosovën

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 28 Dec 2011 - 9:04

Ronela Hajati është një ndër ato këngëtare të cilat u lançuan për publikun shqiptar nëpërmjet një talent show si “Star Açademy” ku ajo u dallua për aftësitë e shkëlqyera të vokalit. Por pavarësisht talentit dhe pamjes së jashtme këngëtarja nuk pati sukses të menjëhershëm.Në fakt fillimisht nën menaxhimin e Stines dhe më vonë të Flor Mumajesit, Ronela Hajati mbeti nën hijen producentëve të saj megjithëse këngët iu shndërruan në hite, pa pasur asnjë klip. Megjithatë pas pjesëmarrjes të saj me këngën “Nelës” në edicionin e sivjetshëm të “Kënga Magjike”, Ronela duket se po shijon frytet e punës së saj disavjeçare.Vetëm gjatë një muaji këngëtarja ka pasur një rekord ofertash për të kënduar në night club-e të ndryshëm në Kosovë. Madje, mund të thuhet që këngëtarja ka grumbulluar numrin më të madh të koncerteve duke u krahasuar me koleget e saj. Në diskotekat e ndryshme në Kosovë ku këngëtarja ka dhënë koncert, ka pasur një rekord fansash të cilët e kanë kënduar njëzëri me të këngën “Nelës”.
Bluetooth
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ronela Hajati “kall” Kosovën Empty Re: Ronela Hajati “kall” Kosovën

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 5:57

kjo kall te vdekurit,e jo kosovaret.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi