Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Disa teste per vajzat.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Disa teste per vajzat.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disa teste per vajzat....

+2
Emona
Aristogata
6 posters

Shko poshtë

Disa teste per vajzat.... Empty Disa teste per vajzat....

Mesazh nga Aristogata Tue 3 Jan 2012 - 9:10

1-cfare pelqeni te vishni ne nje feste?
a-fustan klasik me rripa/menge
b-mini fustan me rripa
c-fustan bust.

2-ne nje dite pune cfare do te vishnit?
a-nje pale kepuce dhe fustan klasik
b-atelete,xhinse dhe nje bluze
c-taka,fund dhe nje kemishe...

3-per nje shetitje cfare do te vishnit?
a-fustan te lirshem klasik
b-sandale,pantallona dhe kanatjere
c-taka,xhinse dhe bluze

4-cfare sdo te harronit te blinit kur shkoni per shopping?
a-takaklasike,bizhuteri dhe cante
b-fund dhe puder
c-parfume dhe kuti tualeti

5-cilat nga kepucet do te deshironit?
a-kepuce klasike
b-atlete
c-sandale me take te larte.

6-cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
a-e zeza e shkelqyeshme
b-bluja xhins
c-ngjyrat pranverore ne pergjithesi

7-me nje fustan te zi klasik cfare lloj parfumi do te preferonit?
a-parfum romantik
b-me arome te forte
c-me petale trendafili...PERGJIGJET:
-Nese ke zgjedhur me shume A je personalitet me shpirt klasik. je e ndjeshme dhe shum romantike.keni nje mirnjohje te papare tek miqte...

-Nese ke zgjedhur me shume B je tip sportive dhe shume e kendshme. e vetmja gje negative eshte nevrikosja e shpejte. je shume tolerante...

-Nese ke zgjedhur me shume C je personalitet shum e kendeshme. je e sjellshme dhe shume e edukuar.per me teper je shume e embel...!


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa teste per vajzat.... Empty Re: Disa teste per vajzat....

Mesazh nga Aristogata Tue 3 Jan 2012 - 9:10

test nr. 2:

1-cilet nga mollet pelqeni?
a-e verdha
b-e kuqja
c-jeshilja

2-cili eshte fruti juaj i preferuar?
a-bananja
b-qershia
c-luleshtrydhja

3-cili eshte guri juaj i preferuar?
a-rubin
b-diamant
c-smerald

4-cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
a-roza
b-bojeqiellja
c-jeshilja

5-cila esjhte lulja juaj e preferuar?
a-orkide
b-zambaku
c-luledielli


PERGJIGJET:
-Nese ke zgjdhur me shume A jeni tip shum i qete dhe relaksuese.je e embel dhe shume tolerante...

-Nese ken zgjedhur me shume B jeni e sinqerte,e zgjuar dhe karizmatike. jeni e sjellshme dhe e edukuar...

-Nese ke zgjedhur me shume C jeni tip i ndershem dhe agresiv. jeni shum ambicioze dhe interesante...


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa teste per vajzat.... Empty Re: Disa teste per vajzat....

Mesazh nga Emona Wed 4 Jan 2012 - 5:26

e Para ...1.-Nese ke zgjedhur me shume B je tip sportive dhe shume e kendshme. e vetmja gje negative eshte nevrikosja e shpejte. je shume tolerante.

E dyta 2.-Nese ken zgjedhur me shume B jeni e sinqerte,e zgjuar dhe karizmatike. jeni e sjellshme dhe e edukuar...

Perafrohet me tipin tim pershkrimet (:


Edituar për herë të fundit nga Emona në Wed 4 Jan 2012 - 5:33, edituar 1 herë gjithsej

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa teste per vajzat.... Empty Re: Disa teste per vajzat....

Mesazh nga Labja Wed 4 Jan 2012 - 5:33

E para-Nese ke zgjedhur me shume C je personalitet shum e kendeshme. je e
sjellshme dhe shume e edukuar.per me teper je shume e embel...!

E dyta-Nese ke zgjedhur me shume C jeni tip i ndershem dhe agresiv. jeni shum ambicioze dhe interesante...
i perafrohen shum tipit tim
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa teste per vajzat.... Empty Re: Disa teste per vajzat....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 4 Jan 2012 - 5:54

Tek e para me sshume C..Nese ke zgjedhur me shume C je personalitet shum e kendeshme. je e sjellshme dhe shume e edukuar.per me teper je shume e embel...!


Tek e dyta me shume C..Nese ke zgjedhur me shume C jeni tip i ndershem dhe agresiv. jeni shum ambicioze dhe interesante.ME PELQEN PERSHKRIMI....EDHE PSE AGRESIVE NUK JAM.


Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa teste per vajzat.... Empty Re: Disa teste per vajzat....

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 21:20

Epara-nese ke zgjedhur me shume C,je personalitet shum i kendshem,je e sjellshme dhe shume e edukuar,por me teper je shume e mbel...........

Nese ke zgjedhur me shume C- jeni tip i ndershem dhe agresiv,jeni shume ambicioze dhe interesante.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa teste per vajzat.... Empty Re: Disa teste per vajzat....

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:10

Anakonda shkruajti:Epara-nese ke zgjedhur me shume C,je personalitet shum i kendshem,je e sjellshme dhe shume e edukuar,por me teper je shume e mbel...........

Nese ke zgjedhur me shume C- jeni tip i ndershem dhe agresiv,jeni shume ambicioze dhe interesante.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Disa teste per vajzat.... Empty Re: Disa teste per vajzat....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi