Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronela dhe Visari bëhen përsëri bashkë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronela dhe Visari bëhen përsëri bashkë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronela dhe Visari bëhen përsëri bashkë

2 posters

Shko poshtë

Ronela dhe Visari bëhen përsëri bashkë Empty Ronela dhe Visari bëhen përsëri bashkë

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 7 Jan 2012 - 9:27

Janë bërë përsëri bashkë dy këngëtarët, për të cilët u përfol shumë se mund të ketë një lidhje dashurie mes tyre. Ronela Hajati ka udhëtuar drejt Prishtinës për të qenë pjesë e
xhirimeve televizive pikërisht me këngën e fundit, ‘’Nelës’’, në duet me Visarin e grupit Skillz.Duke respektuar kodin e veshjes në një program në Kosovë, që të dy u shfaqën të veshur në kombinim ngjyrash kuq e bardhë, duke bërë një performancë të jashtëzakonshme e duke lënë gojëhapur të gjithë kolegët e pranishëm në atë emision.Fjalët për lidhjen e tyre dolën pas performancës në “Kënga Magjike”, kur Ronela gjatë kërcimit reagoi me gjeste intimiteti ndaj Visarit, por më vonë kjo lidhje u përgënjeshtrua nga të dy këngëtarët, duke thënë se ata janë vetëm miq dhe asgjë më shumë.Ndryshe nga Visari, i cili është shumë i njohur në Kosovë, Ronela tani ka filluar të njihet në Kosovë, pasi është e vetmja këngëtare nga muzika shqiptare që deri më tani nuk ka realizuar asnjë videoklip, por është bërë shumë e njohur falë fizikut dhe vokalit të saj.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ronela dhe Visari bëhen përsëri bashkë Empty Re: Ronela dhe Visari bëhen përsëri bashkë

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 19:40

Shkojne keta te dy bashke.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi