Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar”

2 posters

Shko poshtë

Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar” Empty Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar”

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Mar 2012 - 13:08

Miranda Hashani dhe Visar Rexhepi kanë sjellë videoklipin e duetit të tyre “Itinerar”.Me këtë këngë dyshja ishte paraqitur në festivalin “Kënga Magjike 2011”.Videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga produksioni “Fabrika”.Më poshtë mund ta shikoni klipin “Intinerar”./Telegrafi/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar” Empty Re: Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar”

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Mar 2012 - 13:09

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar” Empty Re: Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar”

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 19:17

mire jo keq.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar” Empty Re: Miranda dhe Visari sjellin “Itinerar”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi