Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bleona: Ne 2012 kam nje enderr People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bleona: Ne 2012 kam nje enderr People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleona: Ne 2012 kam nje enderr

3 posters

Shko poshtë

Bleona: Ne 2012 kam nje enderr Empty Bleona: Ne 2012 kam nje enderr

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 8 Jan 2012 - 8:13

Per momentin, kengetarja shqiptare eshte fokusuar shume te karriera e saj muzikore.Ndersa lart e poshte thuhej se Bleona Qereti dhe bashkeshorti i saj Gani Bardha nuk kishin nje marredhenie te mire kohet e fundit, kengetarja jo vetem qe i ka mohuar keto fjale, por madje u ka dhene nje pergjigje te mire te gjitheve. Keshtu ajo, perveçse punon me Timbalandin per albumin e saj te pare ne anglisht, Bleona Qereti ka thene se mezi pret te behet nene dhe shpreson qe vitin tjeter kjo enderr t’i behet realitet. “Mezi po e pres diten kur do te behem nene. Shpresoj qe vitin tjeter do te behet realitet mbas kaq vitesh martese. Mirepo, Ganiu me kupton, mbasi ai me ka njohur si kengetare dhe u martua me nje kengetare, keshtu qe pasojat diheshin qe ne fillim”, ka thene Bleona. Megjithate, per momentin, kengetarja shqiptare eshte fokusuar shume te karriera e saj muzikore, madje pa modesti eshte shprehur se ajo qe po ben eshte pozicionimi i artisteve shqiptare ne radarin e muzikes boterore, si dhe vendosja e Shqiperise e Kosoves ne harte nje tjeter dimension./ikub/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Ne 2012 kam nje enderr Empty Re: Bleona: Ne 2012 kam nje enderr

Mesazh nga kasperi Wed 11 Jan 2012 - 11:13

Ka filluar ti shofe enderrat para se te bjere ne gjumeBleona: Ne 2012 kam nje enderr 1644352394
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Ne 2012 kam nje enderr Empty Re: Bleona: Ne 2012 kam nje enderr

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 19:31

Ska faj pasi enderrat jane falas.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bleona: Ne 2012 kam nje enderr Empty Re: Bleona: Ne 2012 kam nje enderr

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi