Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lumturia-kjo enderr mashtruese! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lumturia-kjo enderr mashtruese! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lumturia-kjo enderr mashtruese!

2 posters

Shko poshtë

Lumturia-kjo enderr mashtruese! Empty Lumturia-kjo enderr mashtruese!

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 0:05

Ca eshte lumturia?C'eshte casti kur sheh buzeqeshjen e nje femije,nje lule qe cel,kur merr nje dhurate,kur ke nje beb...?

Nje cast,nje iluzion,nje genjeshter e embel vetes???
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lumturia-kjo enderr mashtruese! Empty Re: Lumturia-kjo enderr mashtruese!

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:44

Lumturia
eshte nje grimce esence qe po ta hedhesh ne nje ene merr nje trajte te
asaj grimce te vogel, ashtu dhe njeriun kur e merr vala e lumturise
behet dicka tjeter , gezuar, kenaqur deri ne ate pike te jetes se tij.
Por ce do nuk zgjat shume, prandaj eshte dhe kaq e ralle dhe
konsiderohet si nje ndjenje e paharrueshme.

Qofshi te lumtur.......

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi