Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

3 posters

Shko poshtë

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Empty Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 17 Jan 2012 - 11:07

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Brune-ose-blondeDy këngëtare të famshme, Katy Perry dhe Cheryl Cole, kanë ndryshuar ngjyrën e flokëve të tyre nga të errët në bionde gjatë ditëve të fundit dhe një studim i jep të drejtë për diçka të tillë.Pas një anketimi të kryer ditën e mërkurë nga e përditshmja “Daily Mail”, nga një total prej 3 mijë femrash, tregoi se biondet bëjnë një jetë më argëtuese dhe më të mirë se sa brunet.Kalimi nga brune në bionde sjell një impakt të menjëhershëm pozitiv mbi aftësitë tërheqëse të një femre, ndërsa ato që kanë bërë kalimin e kundërt, janë penduar menjëherë në katër prej dhjetë rasteve.

Megjithatë, çdo e keqe e ka një të mirë dhe brunet duken se janë më të predispozuara për të krijuar miq më të mirë dhe për të arritur vende më të mira pune.

Diçka e pranuar universalisht nga të dyja llojet e femrave, paradoksalisht, binin dakord në pikën më të papritur, që nuk duhet të kishin filluar kurrë të lyenin flokët. Tre në katër femra thonë se pas disa vjet lyerje, flokët e tyre janë bërë shumë të thatë dhe janë të dëmtuar.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Empty Re: Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

Mesazh nga Emona Wed 18 Jan 2012 - 3:51

Yess..Kuptohet nuk e lodhin fort trurin jan ... 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Empty Re: Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 21:53

bjondet jan......spo fol mo
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Empty Re: Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi