Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks

3 posters

Shko poshtë

Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks Empty Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 24 Jan 2012 - 7:18

Prezantuesi provokues nga Shqipëria, Arian Çani, ka thënë se po të kishte vetëm edhe pesë minuta jetë, ato do t’i kalonte duke bërë seks.Vipat raporton se ai ka deklaruar se beson në fundin e botës, mirëpo nuk beson se viti 2012 do të shënojë fundin e planetit tonë.Për më shumë, Drejtuesi i emisionit “Zonë e lirë” ka treguar për Prive në Klan Kosova se kurrë nuk e ka tradhtuar bashkëshorten e tij./telegrafi/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks Empty Re: Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks

Mesazh nga Arabela Tue 24 Jan 2012 - 7:22

:541221: :541221: :541221: e besoj qe nje koke si cani te tille pergjigje do jepte,,, [QeSh] [QeSh] (tongueout) (tongueout)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks Empty Re: Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 18:47

Edhe ky qe duket me i urte se te tjeret,qenka nje ky.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks Empty Re: Pesë minutat e fundit të Çanit: Duke bërë seks

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi