Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

+2
dajti modh
Emona
6 posters

Shko poshtë

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  Empty Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 7:18

Shumë nga yjet hollivudiane dhe të muzikës kanë ndryshuar shumë dukjen që e kanë pasur dikur.
Disa i kanë humbur flokët, disa kanë humbur në peshë ose kanë shtuar, ndërsa të tjerë e kanë ndryshuar dukjen e tyre përmes ndërhyrjeve kirurgjike.

Më poshtë ju sjellim përmes fotografive ndryshimet e disa personaliteteve të njohura të shoubizit. /Telegrafi/

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1aliceSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1angelinaSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1anistonSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1avrilSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1beyonceSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1britSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1bruceSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1cameronSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1centSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1cindySi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1clooSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1eddiSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1eltonSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1eva(2)Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1gagaSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  1lopez[img]http://www.telegrafi.com/fo/2010/1stiller.jpg[/img

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  Empty Re: Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 7:19

Lady Gaga sa lezetshme duket aty...tani si Shejtone duuket!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  Empty Re: Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 7:24

Britny spears yll e vogel yll edhe sot
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  Empty Re: Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

Mesazh nga Ariel Sun 29 Jan 2012 - 12:36

Wow Lady Gaga me ka habitur...
Si ka qene...tani esht bo si monster...psikopate...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  Empty Re: Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 29 Jan 2012 - 12:43

Beyonce dhe George Clooney...nice krejtSi janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  Empty Re: Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 23:51

E po ndrysho njeriu sipas moshes.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  Empty Re: Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

Mesazh nga WebMaster Sun 6 May 2012 - 4:38

Kur hyn kirurgjia plastike normale qe do ndryshojne
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)  Empty Re: Si janë dukur dikur – si duken tash (Foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi