Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares…

5 posters

Shko poshtë

Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… Empty Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares…

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 30 Jan 2012 - 15:01

Kengetari Seldi Qalliu javet e fundit po perflitet vetem ne lidhje me te fejuaren e tij, Dafina Zeka. Edhe pse Seldi nuk e ka pranuar kurre kete fejese, cdo jave per te vijne informacione te shumta qe tregojne se Seldi po jeton i lumtur prane dashurise se tij, duke lene menjane cdo gje tjeter. Ne kemi zbuluar dhuraten qe Seldi i ka bere Dafines, shume simbolike dhe domethenese. Ai ka shkruar ne krah emrin Dafina qe ta kete gjithmone me vete. Gjithashtu kemi degjuar se Seldi tashme jeton ne Peje me te, pra eshte transferuar ne Kosove. Te gjitha keto lajme nuk jane konfirmuar kurre nga Seldi. Ne shpresojme qe ai te vendose ta thote sa me shpejt te verteten, ne menyre qe edhe fansat e shumte qe ai ka te qartesohen ne lidhje me kete histori.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… Empty Re: Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares…

Mesazh nga T_o_n_i Tue 31 Jan 2012 - 3:33

pse nuk doli ky cik leng mishi pak muaj me pare?!!!! Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… 1644352394 Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… 1644352394 Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… 1644352394 Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… 1644352394
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… Empty Re: Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares…

Mesazh nga dajti modh Tue 31 Jan 2012 - 6:15

Pejonet jane si shpirta [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… Empty Re: Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares…

Mesazh nga Space Tue 31 Jan 2012 - 6:52

Eshte gje e bukur
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… Empty Re: Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares…

Mesazh nga T_o_n_i Tue 31 Jan 2012 - 9:01

kot si kendohet gocave te Pejes edhe kenge mo dajto [724516]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… Empty Re: Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares…

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 21:17

Gje e bukur eshte,por jo kur i nderron te dashurat si atlete.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares… Empty Re: Seldi ben tatuazh ne krah emrin e te fejuares…

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi