Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sinani pas burgosjes serbe, ja endrra e tij per 2012  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sinani pas burgosjes serbe, ja endrra e tij per 2012  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinani pas burgosjes serbe, ja endrra e tij per 2012

2 posters

Shko poshtë

Sinani pas burgosjes serbe, ja endrra e tij per 2012  Empty Sinani pas burgosjes serbe, ja endrra e tij per 2012

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 31 Jan 2012 - 13:34

Ne programin “Pro Shqip” ne Top Kosova Radio e kane nisur me te ftuar dy artistet qe kane punuar dhe kane pasur me shume suksese gjate vitit qe lame pas, Sinan Hoxha dhe Ermal Fejzullahu.Ne rrefimin e tij, Sinani ka treguar se viti qe lame pas ka qene pak i ekzagjeruar me lajmet roze per te, ndersa ai nuk ka dashur te flase per ngjarjen qe i ka ndodhur ne Presheve, qe u fol se ai u arrestua nga policia serbe, pasi kengetari ia ka lene kete proces vetem gjykates e nuk ka te drejte te flase.Por, edhe thashethemet se ai tashme nuk bashkepunon me Seldin i ka hedhur poshte, duke thene se nuk eshte gjithmone qe ata duhet te jene bashke neper koncerte. Por, ne rrefimin e tij kengetari i njohur, Sinan Hoxha, ka treguar nje sekret dhe nje qellim qe i ka vene vetes per 2012, ai do te martohet. (Marre nga albanews.com)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sinani pas burgosjes serbe, ja endrra e tij per 2012  Empty Re: Sinani pas burgosjes serbe, ja endrra e tij per 2012

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 21:19

E paske realizuar enderren bravo te qofte.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi