Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave

4 posters

Shko poshtë

Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave Empty Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 8 Jan 2012 - 8:20

Ata u shfaqën si një çift i pathyeshëm në karrierë, ndërkohë që përflitej edhe për marrëdhënie të tjera dhe punët e financave shkonin si mos më mirë. Kuptohet që në këtë rast fatlumi mund të konsiderohej Seldi, i cili u katapultua në tregun muzikor falë reputacionit që kishte siguruar prej vitesh Sinani.Pas fejesës së Seldit me një vajzë me banim në Suedi, u tha se marrëdhënia me Sinanin u prish, ndërkohë që asnjëri nuk pranon të flasë, por Sinani ka gjetur një tjetër mënyrë për të reaguar.Gjatë netëve të festivalit në RTSH, ai është shfaqur në krah të njërës prej këngëtareve më të bukura, Beatriks Ramozaj, ku nuk i ka kursyer asaj as gjestet e përkujdesjes dhe të xhentilesës në publik.Në fakt për të qenë të sinqertë, këta djem duken shumë më bukur në shoqërinë e femrave, sesa të njëri-tjetrit. /albeu.com/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave Empty Re: Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave

Mesazh nga bobi 10 Sun 8 Jan 2012 - 11:12

Edhe keta si Klodi paskan qene?Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave 1644352394
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave Empty Re: Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave

Mesazh nga Klio Tue 10 Jan 2012 - 5:51

Ngushellimet e mia Sinan :541221: :541221: :541221:
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave Empty Re: Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 19:33

Sinan me vjen keq i dashur...............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave Empty Re: Pas fejesës së Seldit, Sinani në shoqërinë e femrave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi