Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

+4
*Sweety*
WebMaster
Space
Aяtємιѕα
8 posters

Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 2 Feb 2012 - 6:48

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Shen-valentiniTe besh nje dhurate ne diten e Shen Valentinit nuk eshte e thjeshte: Sidomos nese doni te beni nje figure te mire per personat qe nuk jane ende te dashurit tone. Nga njera ane ju deshironi te beni pershtypje, por nga ana tjeter nuk doni ta ekzagjeroni.

Atehere si te sillemi? Me femrat padyshim qe eshte me e lehte, nje buqete me lule ka gjithmone nje ndikim te mire, sidomos nese dergohet ne zyre ose ne shtepi. Evitoni trendafilat e kuq, ato jane sinonim i pasionit dhe i dhurohen vetem personit te zemres. Mund te zgjidhni tulipane, nje tjeter simbol i dashurise dhe terheqjes, ose nje lule me shik, sic eshte zambaku.

Eshte gjithashtu bukur te dhurosh nje shfaqje, dhuroni nje bilete klasike per Shen Valentin, me nje dedikim romantik, dhe brenda zarfit bileta e nje shfaqje teatri apo nje koncerti.

Duhet te vendosni te dy biletat ne zarf. Eshte e rrezikshme, sepse mund t'ju thote faleminderit dhe ta shpenzoje me ke deshiron, por nese ajo ju pelqen juve, do t'ju kerkoje qe ta shoqeroni. Kjo eshte nje dhurate perfekte edhe per meshkujt.

Nese jeni single dhe deshironi t'i beni nje dhurate vetes, sipas operimeve turistike te specializuara, pushimet jane me siguri dhurata me vleresuar nga zemrat e vetmuara. 54 per qind te femrave qe zgjedhin pushimet si dhurate per festen e Shen Valentinit dhe 46 per qind jane meshkujt.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Space Thu 2 Feb 2012 - 7:28

Ca karamele me zemra hmmmmmmm
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga WebMaster Thu 2 Feb 2012 - 8:05

Hahaha breket e kuqe hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga *Sweety* Thu 2 Feb 2012 - 8:15

arush te madh dhe parfumet preferohen ketej nga jugu
*Sweety*
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Shume preferenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Next Thu 2 Feb 2012 - 9:46

kete vit spo e festoj ska dhurat kriz ekonomike .kam ber shum dhurata me eshte dukur sikur ka qen cdo dit shen valentini
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Emona Thu 2 Feb 2012 - 9:57

Rehat prej kesaj feste shyqr zotit. celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Next Thu 2 Feb 2012 - 10:10

qyqa e dija te martume kete dreq ..kur u ndave mi
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Emona Thu 2 Feb 2012 - 10:12

Eri Dr shkruajti:qyqa e dija te martume kete dreq ..kur u ndave mi

Qyqa nga te doli ky mendim ty?!!


Phaaaaaaaa te martojn pa dit gje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Next Thu 2 Feb 2012 - 10:21

qyqa po dje te pash me nje djal duke e perqafuar fort
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Emona Thu 2 Feb 2012 - 10:26

Iiiiiiiiiiiiii , Po s'do thot gje mo ,shok ,vlla ndoshta ka qen.


Pse tani ty me te than i fejuar/martuar a ,qe flet me goca ne FB :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Next Thu 2 Feb 2012 - 10:32

qya une me komshine po flas ne fb me thot ule zerin e tv se degjohet deri lart ne kate te pest...

shok e me shoket i perqafojm ne ate menyr qe shkelqejn syt si kristal e..
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Emona Thu 2 Feb 2012 - 10:35

Hahahahh C'na doli Fb..per marak tani ska me komshi kryn llafin ne FB.

Ku i pe mo ti syt...shkelqejn se i sheh nga gjami...se jo.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Next Thu 2 Feb 2012 - 10:41

po per zotin ka dal mir kjo fb kur shkova ne shqiperi takohesha me dike qe se njija me thoshte a ke fb ...hajde demokraci hajde ku kam tru une per fb une vec me tel...



shi shi si ben leri qe syt i shkelqenin si kristal ..por me kembet qe levizshin sa majtas e djathtas nejse une bera sikur ste pash dhe ste njofti
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Emona Thu 2 Feb 2012 - 10:44

Hahahahahahahahahah, ehhh u be nam FB ne SHQIPTARI ,edhe gjyshet e nipat kan fb ,haj zot na rujt....



iiiiiiiiiii ,si me paske shpetu pa te pa un ty, me mbeti merak ,mos kam qene dehur mo hahaha ndaj kam ike ne te majt e te djatht :)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Next Thu 2 Feb 2012 - 10:53

a prandaj rat edhe tek shatirvani si nuk me shkoj mendja se ishit te dehur te dy....po mos ki merak une bej sikur sdi gje si them bait tat
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Anakonda Mon 6 Feb 2012 - 19:00

Mire do te ishin edhe nje tufe lule,por ama te mi dhuronin nga zemra.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 10 Feb 2012 - 6:45

Une e di dhuraten qe do marr..Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret 3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret Empty Re: Shen Valentini 2012: Dhuratat me te vleresuara nga beqaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi